Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem házasodni készül, a meghívót már megkaptuk. Megkért engem, a 2 nővéremet illetve egyik nővéremnek a párját, hogy pincérkedjünk az esküvőn. Tudni kell, hogy én és az egyik nővérem illetve annak párja-pincérek vagyunk. Mi teljesen kiakadtunk ezen. Illetve az unokatestvérem nem konkrétan nekünk mondta ezt, hanem apánknak, aki most adta át nekünk ezt a kedves üzenetet. Mi a véleményetek? Én most nagyon mérges vagyok.. legszívesebben felhívnám az unokatesómat, mert szerintem ez egyáltalán nem etikus.. szeretném visszautasítani, hiszen vendégként lettünk meghívva, és nem pincérként-ám most mégis dolgozni kellünk. Viszont, ha visszautasítjuk, akkor egyértelműen rossz szemmel fognak ránk nézni az esküvőn, ismerjük őket, ilyenek. Ti mit tennétek?

2022. ápr. 17. 18:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%
Én sem mennék, azért ez mekkora sértés, szégyelljék magukat.
2022. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is volt ilyen, csak mi 8-an voltunk felkérve, mosolyogva igent mondtunk, még a ruhákat is felpróbáltuk, esküvő napján telefon kikapcs, egyikünk sem ment el, nyolcan mentünk el egy nagy túrára Balatonra.


Volt hiszti, ez van.

2022. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Èn közölném vele, hogy annyiért vállaljátok, amennyiért más pincérek. Másrészt meg ha megfogad bennekteket, akkor nem vendégek vagytok, tehát ajándékra sem számíthat, a pincérek nem szoktak semmit adni a házasságkötésekkor.
2022. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
16%
Na, már nem vőfély leszel a tesódnál?
2022. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen érthető a felháborodásotok. A minimum az lett volna, hogy a szemetekbe mondja mit szeretne, nem mással üzen. Ebből nehéz jól kijönni. Igen, ezek után tényleg az lehet a jó megoldás, ha el sem mentek vagy ajanljátok fel, hogy elvállaljátok a munkát jó pénzért, az arckifejezésért megérné elsütni.
2022. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
18%
Tudod, miről ismerni fel a női pincért? Hogy nem hívja magát annak, hanem felszolgálónak.
2022. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
En csak azt nem ertem, ezt hogy kepzelte? Pitianer, koldus tempo.
2022. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
26%

#16, szerinted is kamu?

A minap épp nem "pincér" volt, hanem sminkes, és arra kérték volna fel.

2022. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
Megmondanám nekik őszintén, hogy ez így nem túl korrekt, és ha ott akarnak látni titeket akkor azt vendégekként tegyétek.
2022. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
99%
Ha meghívnak, vendég vagyok, nem melózok. Ha pincérnek akar, akkor munkára kérjen fel, és fizesse ki a munkabért.
2022. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!