Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem házasodni készül, a meghívót már megkaptuk. Megkért engem, a 2 nővéremet illetve egyik nővéremnek a párját, hogy pincérkedjünk az esküvőn. Tudni kell, hogy én és az egyik nővérem illetve annak párja-pincérek vagyunk. Mi teljesen kiakadtunk ezen. Illetve az unokatestvérem nem konkrétan nekünk mondta ezt, hanem apánknak, aki most adta át nekünk ezt a kedves üzenetet. Mi a véleményetek? Én most nagyon mérges vagyok.. legszívesebben felhívnám az unokatesómat, mert szerintem ez egyáltalán nem etikus.. szeretném visszautasítani, hiszen vendégként lettünk meghívva, és nem pincérként-ám most mégis dolgozni kellünk. Viszont, ha visszautasítjuk, akkor egyértelműen rossz szemmel fognak ránk nézni az esküvőn, ismerjük őket, ilyenek. Ti mit tennétek?

2022. ápr. 17. 18:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%
#30, biztos vannak ilyenek az életben is (sőt), de aki gyakran jár erre az oldalra, már a stílusból is kiszűri, hogy itt nem probléma van, mit meg kéne oldani, hanem valaki unatkozik. Megesett, hogy szó szerint ugyanazt a kérdést írta ki, mint pár hónappal előtte.
2022. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el az esküvőre, csak ha pisztolyt fognak a fejemhez. Akkor se pincérkedni, hanem enni.
2022. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem mennék el az esküvőre sem pincérnek, sem vendégnek ezek után. Mindenképpen ti lennétek a rosszak.


- Csak vendégek lesztek: nem akartok segíteni


- Pincérek lesztek: természetesen ingyen, hiszen rokonok vagytok...


- Nem mentek el: jaj, de bunkók vagytok


Hívjátok fel őket négyen és közöljétek, köszönitek a meghívást, nem tudtok részt venni. Kérdezik miért, közlitek arra a napra már van programotok. Magyarázkodjanak ők, ti csak ne menjetek el.

2023. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!