Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kezelni! Mi történt?...

Nem tudom kezelni! Mi történt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit egy évvel ezelőtt ismertem meg. Bizton állíthatom, hogy a legjobb barátnők lettünk. De aztán beütött a krach! Azt mondja maga miatt csinálja, de tudom hogy ennek csak a fele igaz. És igen, kicsit zavar az aki belőle lett. Mert én (barátilag értve!!) abba a lányba "szerettem bele", akit egy éve ismertem meg ... a stílusába stb. De akkor jöttek a gondok. Bizonyos személy, azzal a minden tini által ismert lelki terrorral gyakorlatilag megváltoztatta. biztos ismeritek ezt. Teljesen más a véleményetek, de mivel az ellenkezőjét duruzsolják a füledbe, na meg persze meg akarsz felelni, és a végén már te is úgy gondolkodsz ... Ez történt szerintem itt is. Eddig mindent lenyeltem, volt ami az előnyére is vált, és örültem is. De ma megláttam hogy abbahagyta az írást! (vezetett egy blogot kitalált történetekkel, méghozzá nem is akárhogy!) és ekkor összeomlott bennem egy világ. Azt hittem ez az az egy, amit nem lehet kitörölni az életéből, mert így is volt. szerintetek ez csak átmeneti tini "zavar" vagy már sosem kapom vissza a régi barátnőmet? ... tudom eléggé önző vagyok és lehet most gyerekesnek gondoltok, de ez volt az utolsó szál ami még a régi önmagához kötötte. Tudom azt is hogy az ember változik... de 15 évesen?? ennyire gyökeresen? MINDENBEN?

u.i. köszi ha elolvastad, és azt is ha netán válaszolsz :)


2011. nov. 1. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az, hogy 15 éves és mindenben megváltozik, ez nem egy egyedi eset. Anno mikor mi voltunk ennyi idősek, kb az összes osztálytársam gyökeresen megváltozott, mire elvégeztük a gimit. Belépett valamilyen személyiségként kilencedik osztályba aztán 12-re mindenki más lett. De tényleg. Szóval azt hiszem, ez így természetes, tudod a kamaszkor során mindenki változik, próbálgatja magát, és ez így természetes, ez az a kor, amikor erre még következmények nélkül van lehetőség.

Nem tudom, hogy pontosan milyen dolgokban változott meg, így csak ezt a sablonos választ tudom írni, de én ezt láttam magam körül.

Volt sok mindenki, aki nálunk pl tök normális volt, aztán tudod mindenhol vannak ilyen menő arcok, akiket igazán sztem senki se szeret, de mindenki közéjük akar tartozni. Na ők ha valakit befolyásolnak, vagy duruzsolnak valaki fülébe, hát aki közéjük akar tartozni, az könnyen megváltozik, akár olyan áron is hogy lemondjon a saját személyiségéről. Itt jön elő, hogy kinek fontosabb inkább a látszat. Hát vannak ilyenek sajnos, szerintem nem nagyon tudsz mit tenni, hogy őszinte legyek, persze azért próbálkozhatsz, hátha :) Azért remélem helyrejönnek a dolgok!

2011. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

igen, én is belegondoltam, hogy ilyenkor mindenki változik, csak nem tudom ... úgy érzem elveszítettem ... én pl. semmit nem változtam azonkívül, hogy nőttem :D

Köszi még egyszer! :)

2011. nov. 2. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!