Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szülinap, együtt??

Első szülinap, együtt??

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne mások véleménye:

Párommal van egy hamarosan 1 éves gyermekünk,neki az előző kapcsolatából van egy kamasz fia.

(nem velünk él).Mivel egy hónapban van a születésnapjuk szerintetek milyen az ha a babánk első születésnapját egybe tartanánk a kamaszfiú születésnapjával? Nyilván én nem szeretném,mert az első születésnap az azért naaaa!!Benne viszont felmerült a gondolt, hogy együtt kéne!



2022. ápr. 27. 09:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
56%

sejthető volt, hogy a 17-est lepontyozzátok. Mert a gyakorin nem kell figyelembe venni, mit szeretne az Apa - aki ugyanúgy apja a másik gyereknek, mint az egyévesnek, és mi lenne jó a szétcincált családban nevelkedő kamasznak - a lelkileg tönkretett kamaszfiúnak, aki amúgy biztos megértené, hogy egy féltestvért kapott, és az 1 évesként viselkedik.

Ha szeretnéd a békét, és a barátságos légkört kérdező, akkor átgondolod ezeket. Ha pedig ki akarod túrni a párod gyerekét, akkor hajrá. Majd évek múlva talán visszakapod egy új féltestvér anyjától.

Pontozás indul!

2022. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
96%

21!


A legfonotosabb a gyerek kellene hogy legyen. Méghozzá a kamasz, mert az egy evessel ellentétben tudja, mi az a szülinap.

2022. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%

20: "aki amúgy biztos megértené, hogy egy féltestvért kapott, és az 1 évesként viselkedik"


Inkább pont azt kéne neki éreznie, hogy a születésnapja ugyanúgy csak az övé, mint eddig.

Rendkívül ostoba vagy!

2022. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 21-re reagáltam, nem 20-ra.
2022. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
22 - a legfontosabb a gyerekek lennének, és egy békés légkör, igen. Arról nem szól a fáma, hogy tervezik-e egy családi ünnepen KÜLÖN megünnepelni a fiúcska születésnapját. Ha igen, akkor tévedtem, és visszavonom a kijelentéseimet. Ha viszont az Apa majd külön, suttyomban ajándékot ad (valószínűleg pénzt) ad a gyereknek a szülinapjára, akkor van a baj.
2022. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem segitene a viszonyotokon. Kb az jonne le hogy az apja mar mas csaladban el, es meg a szulinapja sem az ove, meg kell osztania az ‘uj gyerekkel’. Egyenes ut ahhoz, hogy minel kevesbe szeresse a nagy a kicsit…9
2022. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem szereti, ha egyben tartják a születésnapját máséval.

Pláne egy gyerek, aki valószínűleg érzékenyebb is az átlagnál, hiszen elváltak a szülei.

Csináljatok külön 1 éves partit a picinek, meg a nagynak is.

Tök jó dekorációkat, lufikat meg ilyesmiket is lehet kapni, amivel még személyesebbé lehet tenni.

(pl: [link] Mi itt vettünk lufikat a a tesóm kislányának, nemrég volt az 1. szülinapja. De már a nagytesónak is kinéztük, hogy star warsot lufikat fog kapni.)

2022. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Külön jobb mindkét ünnepeltnek
2022. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyben lenne tartva, akkor esélyes hogy mindenki az újszülöttel lenne elfoglalva, mert ő a "frissebb" élmény. A kamasz nem biztos hogy ezt élvezné és lehet csak csendben ülne, folyamatosan nézve az órát hogy mikor mehet végre haza. Legyen külön mindkettőnek. Ha megoldható, akkor legyen egy családi ebéd a napjukon vagy egy ahhoz közel eső napon. Utána a srác tud menni bulizni a barátokkal.
2022. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Az apa kérdezze meg a kamasz fiút. Az egyévesnek nyilván tök mindegy, itt a kamasz az érzékeny pont.

Mert a saját kamaszkoromra visszagondolva, én is pont leszartam a családi szülinapot, mint egy korábbi válaszoló, lehet még örültem is volna, ha nem kétszer kell jópofozni. Ugyanakkor az is lehet, amit a többség írt, hogy rosszul esne neki, mert alapból itt a cuki új kistestvére, és erre még saját szülinapja sem lehet, mert azt is elveszik tőle.

2022. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!