Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban együtt ünnepel...

A családotokban együtt ünnepel a rokonság gyerekek szülinapjakor?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, hogy a férjem azt mondja, hogy azért szerveztem a gyerekeknek közös tortázós szülinapozást, mert az én szüleim ide akartak jönni leselkedni, hogy mit kapnak a másik nagyszülőktől, a párom szüleitől?
2012. máj. 28. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy paranoiás (:


Nálunk ez a veszély nem áll fent, mert az én szüleim kerülik a férjem szüleit ( van is okuk rá), a férjem nagymamája meg kerüli a férjem szüleit ( van is oka rá). Szóval őket senki se szereti, én se, de attól még a fiam az unokájuk. Így 4 ünneplés van, van hogy csak három, mert általában a Dédivel együtt ünneplünk mi szülők és a két nagyszülőpáros is más napokon jön.

2012. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férjed véleménye,de miért??


Tegnap ünnepeltük a lányom 4.-dik szülinapját,közösen,16-an

voltunk!Jól elmúlt!

2012. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt gondolnám, hogy ezek nem a párom gondolatai, hanem a szüleié. és hogy ezt nézni, szánalmas egy dolog.
2012. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy nem a párod találta ki, hanem ő egy bábu, vagyis hangpostás...ami szánalmas papucsságra vall. Mikor én kicsi voltam változó volt, az unokatestvéremék mindig ide jöttek hepajozni volt itt egy csomó ember az én szülinapomat meg ünnepeltük kb 3-man...csak mert télen volt. De az én gyerekemnek mindig lesz partija.
2012. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ritka a családokban. Mert általában mindig van olyan, hogy valakik nem kedvelik a másikat. Én ilyen esetben, ha a párom nem szívelné a szüleimet, ha ilyet feltételez róluk, akár van alapja, akár nincs, külön szervezném az ünnepséget. Persze csak egy igazi szülinapi köszöntés lenni, csak egyszer lenne gyertyaelfújás. Úgy csinálnám, hogy egyik évben egyik nagyszülőpáros, másikban a másik legyen jelen a nagy eseményen. Aztán ha csak egy fél napot maradnak, akkor délután jöhetnének a másik nagyszülők ajándékozni, tortázni, vagy a következő napok valamelyikén, ahogy jó nekik.
2012. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék, ha így lenne :-)))) De nekem is és a férjemnek is elváltak a szülei, ráadásul az ország különböző részein élnek... szóval horror, hogy minden évben van 2-3 szülinap, amire persze illik sütni, főzni :-((
2012. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakori jelenség, hogy a nagyszülő-párok nem bírják egymást, a másik probléma, amikor rivalizálni akarnak egymással. Ez bizony nálunk is így van. De nem csinálunk ügyet belőle. Ha nálunk például a saját gyerekeink, unokáink jönnek össze, na meg a nagy unokák barátnői, már akkor is 15-en vagyunk. Úgy, hogy nem is csinálunk ügyet az egészből. Így mindenki gátlástalanul jól érzi magát, senkinek sem lesz a buli végére szemtengely-ferdülése csupán azért, mert a szeme sarkából állandóan a másikat nézte.
2012. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki szülinapját, névnapját, és a nagy ünnepeket együtt ünnepeljük meg. Én letojom, ki mit kap, nekem az számít, gondoltak-e a másikra, vagy csak sebtiben vettek valamit.
2012. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!