Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen maradt a kapcsolatod a...

Milyen maradt a kapcsolatod a volt pároddal, ha közös gyermeketek van?

Figyelt kérdés
Nem fájdalmas, hogy kénytelen vagy újra és újra találkozni vele? Vannak feszültségek? És milyen hatással van mindez a gyerekre?
2022. máj. 1. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Akármilyen fájdalmas a szülőknek, milliószor fájdalmasabb a gyereknek. Nézz csak körül itt, hogy milyen kérdéseket tesznek fel...
2022. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Gyereket kell nézni iylenkor, ő a fontos.
2022. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Az egyikkel kifejezetten ellenséges. Gyűlöljük egymást.


A másikkal változó, a barátitól a barátságtalanig minden volt már.


Fájdalmas dolog a szakítás/válás, az is számít, hogy hogyan és miért.

2022. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

A szüleim váltak. Eleinte volt feszültség, ami érthető, de akkor még szerencsére elég kicsi voltam, és kihagytak belőle, csak nem volt "csevegés" meg nem voltak közös programok. Úgy 10 év alatt eléggé normalizálódott a viszony: először az én születésnapomat ünnepeltük együtt, aztán már a karácsonyt, húsvétot, meg az övékét is:D Mire felnőttem, már nyaralni is 3-an mentünk. (Nem lettek új párok, bár volt, hogy benne volt a levegőben).

Barátnőmnél a szülők megvárták, míg a közös gyerek felnő, viszont még beszélni sem lehet egyik előtt a másikról, az olyan alkalmak, mint egy esküvő is kínos. Szerintem az én szüleim között azért alakulhatott ki egy baráti viszony, mert nem kínozták egymást sokáig, amikor rájöttek, hogy nem megy, nem erőltették. Szerintem ők csinálták jól.

2022. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!