Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák! Milyen a kapcsolatotok...

Apukák! Milyen a kapcsolatotok a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra gondolok, akiknek még otthon lakik a gyermekük.


Hány évesek vagytok ti, és a gyermeketek?

Fiú vagy lány gyermeketek van?



2022. jan. 3. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mivel még kisbaba, így ezt nehéz lenne ég megítélni mindkét oldalról. :D
2022. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
43 éves vagyok. 2 lányom van. A nagyobbik 17 éves velem él. A kicsi 12 éves anyukájával él. A nagyobbikkal az van, hogy kezd önállósodni, de mégis néha apa gyere értem. Apa segíts! Közben persze próbálgatja a szárnyait. A kicsivel picit más a helyzet. Ő az anyukájával él. Vele ritkábban találkozok. Nála is működik az apu gyere értem. Vigyél ide-oda. Nah meg a vegyem meg ezt-azt. Persze keretek között.
2022. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Míg velünk éltek tökéletes volt. Szerintük is.

Megnősültek, azóta szar. Mindenki szerint.

2022. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

46 éves vagyok, a fiam 7.

A kezdetektől nagyon apás.

Ha ilyen marad a kapcsolatunk évek múlva is, boldogan halok meg.

2022. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
3! Akkor az a baj hogy felnőttek?😂
2022. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Hogy lenne már felnőtt.

Serdülő még.

2022. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

48 éves vagyok, fiam 8 éves, lányom 4,5.

Mindkettő a szívem csücske, de a fiammal több közös programot csinálunk kettesben. Neki már lehet magyarázni történelemről, városokról, földrajzról s egyéb tudományokról.


Különösen szeretem mindegyikükben, hogy a legapróbb ajándéknak vagy programnak is nagyon örülnek. Nekik tényleg öröm ajándékot adni, ill. öröm kitalálni valami programot.

2022. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

31vagyok a kicsi 7. Nem tudom milyen a kapcsolatunk,ha hajnalban dolgozni megyek es adok egy puszit neki akkor elmosolyodik álmában is. Este én teszem le aludni, sokszor nem akar elengedni, amint meglát mindig odarohan és megölel. Nagyon igyekszem motiválni,de csak a sikereihez gratulálok

Nem vagyok szigorú,de annál következetesebb. Amit mondok az törvény. Be is tartom a szavam így nem kell könyörögni. Rengeteget játszunk együtt. Kártyázunk,kirakózunk,hercegeset jatszunk.

Néha tanítom autót szerelni,barkácsolni,együtt robogunk. Szóval szerintem a motivaló tamogató segítő környezetet nyujtom neki.

2022. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Én imádom apukámat és ő is engem. Mindig meghallgatja a dolgaimat, én is az övéit (akkor is, ha nem értem). Szoktunk kettesben is programot csinálni, vagy ő dolgozik, én pedig tanulok mellette (home officeban van, én pedig egyetemista vagyok.)

21/L, 55/F

2022. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
46 éves vagyok, a lányom 17 a fiam 9 éves. A lányom szilveszter előtt mutatta be az első barátját aztán elmentek bulizni. Eddig is jó volt a kapcsolatunk és remélem a jövőben is úgy lesz.
2022. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!