Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megromlott a kapcsolatotok a...

Megromlott a kapcsolatotok a gyermeketekkel, aki egész karjára kiterjedő tetoválást csináltatott? Eltávolodtatok egymástól esetleg?

Figyelt kérdés
Nyilván elsősorban azok válasza érdekel, akik az ilyen megjelenést szégyellnivalónak találják, nem azoké a szülőké, akiknek netán tetszik az ilyesmi.
2015. febr. 7. 19:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Külön kéred, hogy köpködjünk a gyerekedre. Szép egy szülő vagy. Gondolom egy anyuka!
2015. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Kíváncsi vagyok, hogyan viszonyultak egy ilyen után a gyerekükhöz? Mutatkoznak-e vele az utcán nyáron? (nyilván nem szívesen, legalábbis kezdetben) stb. stb.
2015. febr. 7. 19:17
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik haverom anyja ilyen. Folyton ordít a felnőtt fiaval, hogy milyen undorítóan néz ki a tetoválásaival.

Az exem nagyapja azt mondja, hogy a tetovált emberek idegbeteg bűnözők, és ha bármelyik unokája tetováltat, arra savat önt. A két idősebb unokája tetovált, csak rejtegetik előle. Mondjuk szerintem elég feltűnő, hogy nyáron is hosszúujjúban vannak, pedig előtte felmeztelenül segítettek a kertben. :D

2015. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%

"Mutatkoznak-e vele az utcán nyáron? nyilván nem szívesen"


Ne ásd magad egyre mélyebbre!

2015. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiamnak egy csodálatosan szép tetkója van a hátán.Mondjuk azért a nem kevés pénzért amit bele ölt,lehet is szép.Az apja gyülöli a tetkót,de ezt elismerte szép.Nekem az a bajom vele minek varratta ki ha mindig rajta a polo.Esetleg a balcsin látják:))Én nem szégyellem,amugy sem az én hátamon van
2015. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a derekamra csináltattam egy 5 centis tetoválást.

Anyám kitagadott érte.

2015. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
8%
Amikor látok egy tetoválást, gyakran az jut eszembe: mi van akkor ha az illetőnek majd olyan munkahelye lesz - lenne, ahol ezt nem nézik el vagy pl. hogy fog kinézni az a tetoválás - meg Ő - 50-60 éves korában...
2015. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
ez megis milyen hozzaallas, hogy nem szivesen mutatkozol a gyerekeddel azert, mert tetovalas van rajta? ha esetleg egett, heges lenne a bore, azt is szegyellned, mert felnel, masok mit mondanak? ha a gyereked semmit nem valtozott a tetko elkeszulese ota, akkor miert lenne mas setalni vele az utcan, mint elotte? ..... ha valamiben valtozott is, nem valoszinu, hogy a tetovalas miatt van, az csak szines tinta, es nem agymodosito szer, nem hajlamosit a bunozesre, vagy a szulok fele valo tiszteletlensegre. elegge primitiv a hozzaallasod.
2015. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%

A férjemnek az egyik karja teljesen, a mellkasa, és a háta is teljesen + az egyik lábszára is tetovált. Szüleinek nem tetszik az ilyesmi, minden új tetkó után megkérdezik, hogy de ugye ez az utolsó.


Ennek ellenére nem szégyellik, nem cseszegetik, és nem szólnak bele, hogy mit csinál ("ez ugye az utolsó" az már rutinkérdés:), ezen kívül mást nem mondanak).


Szánalmasnak tartom az olyan szülőt, akinek a gyereke öltözködési stílusa vagy megjelenése, kinézete miatt csökken az iránta érzett szeretete.

2015. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

6. válaszadó


Hogyhogy? Édesapád mit szólt? Tartjátok azért a kapcsolatot közvetve, pl. egy rokontól érdeklődtök azért a másik felől?

2015. febr. 7. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!