Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval Jóanyám bejön este fél tízkor a szobámba, hogy elromlott a mikró és azonnal mondjam el mit csináltam vele. A baj elvileg az hogy nem indul el, és világít akkor is ha becsukja az ajtaját. Én mondom neki hogy utoljára 3-4 óra körül melegítettem meg benne a kajámat szóval nem én voltam, vagy ha igen nem vettem észre. Ő erre jön azzal, hogy ő kettő óra óta semmit nem melegített benne és amúgy is észrevette volna ha akkor megy tönkre szóval "Én sötédes után csináltam vele valamit és hazudok." Nem tudom mire esküdnék hogy a rohadt ebédem volt az utolsó dolog amit ma melegítettem. El tudom képzelni hogy akkor ment tönkre az ajtaja amikor én használtam, de megesküszöm hogy nem vettem észre ha így volt sem. Ő meg meg van győződve róla hogy hazudok és mostanság csináltam vele ezt mert "Ő észrevette volna hogy világít". Most fenyegetőzött, hogy készüljek holnap balhé lesz mert elmondja a férjének aki ki lesz akadva hogy újat kell venni. Oké, Anyám mostanában amúgy is olyan mintha egy hónapja menstruálna vagy én nem tudom de kicsit idegbeteg és paranoiás... De ez mindent felülmúl. Kétszer, kétszer, kétszer ismétlem KÉTSZER b@zm3g elmondom neki hogy nem én voltam, vagy ha igen nem vettem észre de el nem hiszi. Az orra előtt megesküdtem egy elég meghökkentő dologra (nem vagyunk cigányok csak én eléggé babonás vagyok amivel neki is tisztában kell lennie) de el nem akarja hinni. Szóval holnap balhé egy olyan dologért amiben megesküszöm ártalmatlan vagyok. Mármint Anyámat "Nem az zavarja hogy tönkrement hanem hogy hazudok." Csak az a baj hogy nem hazudok. És ezt neki az ég világon sehogy nem bizonyítom be.


Bocsánat hogy ilyen zavarosan írok, csak nagyon ideges vagyok Anyámra hogy nem képes hinni nekem, meg úgy kollektíven az egész világra hogy ilyen igazságtalan sz@rs*gnak meg kell történnie velem.



2022. máj. 6. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa ez a meggyőződése arról, hogy hazudsz. Korábban volt esetleg olyan, amikor tényleg nem mondtál igazat, letagadtál valamit, de egyértelmű volt, hogy azt te követted el?
2022. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem Tom hány éves vagy, de vágom, hogy kissé túltolja anyukád.

Mondd el neki, hogy elromlott bzmeg, mert a cuccok elromlanak. Haez nem elég, nem tudom mit tehetnél, mert akkor a gond nem a mikróvAl van. Aludjrá egyet, és ha muszáj hagyd rá, hadd legyen neki igaza.

2022. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok.


A "de hát az előbb még jó volt!" felkiáltásokra azt szoktam válaszolni, hogy igen, pontosan így szoktak a dolgok elromlani. Az előbb még jó, aztán egyszer csak már nem.


A párkapcsolatával minden rendben? Munkahely? Egyéb magánélet?

2022. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De neki meggyőződése hogy "Magától az nem megytönkre ha csak ott áll ne nézzem hülyének". Egyébként igen, vannak magánéletében problémák mint mindenkinek.
2022. máj. 6. 23:21
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél neki egy vibrátort, mert a férje láthatóan már nem szuperál.
2022. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nőként kérdezem: nem klimaxol anyud? Akkor mennek át a nők sárkányba átmenet nélkül. Nagynéném elől konkrétan menekültek a fiai mikor ebbe a korszakba került, és behárpiásodott: minden szar volt neki, az is amin egy hónappal ellőtte nevetett.
2022. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Nem hiszem. Láttam hogy szed f. gátlót.

2022. máj. 6. 23:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kimennék a konyhába, megnézném a mikrót. Lehet, ha kinyitod, becsukod, elindítod, vagy kihúzod rendbe jön.

A férjének meg elmondod, ha anyádnak nincs is esze, hogy nem is használtad, amennyiben tetted volna, akkor sem tudtad volna tönkretenni, hiszen a perc beállítás, elindítás, ajtónyitás a normál funkció, ha elromlott, az nem a kezelő hibája.

2022. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jelent semmit, attól még megborulhattak a hormonjai. Nagyon szar időszak, és nem csak a nőnek, a környezete is szív vele együtt.
2022. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy? Ha már keresőképes, ajánld fel, hogy fizeted az új mikró árának egy részét. Hátha ezzel pozitívabban áll hozzád jóanyád.
2022. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!