Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Ti mikortól...

Férfiak, fiúk! Ti mikortól köteleződtök el? Tudatosan így akarjátok? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Sok fiú ismerősömnek sok-sok barátnője volt, pl. lazán odavetik, hogy neki volt 3-4-5-x számú partnerkapcsolata, ami 1-2-3-x évig tartott. Ők ezt komoly kapcsolatnak tüntetik fel. aztán csak úgy vége lesz. Sorra, általában 2-3,5 év körül. Pedig állítólag szerelem volt...mindegyik.


Direkt csinálják ezt a fiúk, hogy több nővel akarnak együtt élni egymás után? Aztán majd véglegesen elköteleződnek?

Olyan érzésem van, mintha a huszonéves korszakukat nem vennék "igazinak", és húznák (több, egymás utáni kapcsolatokban) és a "végleges elköteleződést", amit lehetőleg 32-35 év körül ejtik meg, persze ha van partner hozzá.

Tényleg komolytalanságból van ez?

Nem hinném, hogy 30 év felett akkor találkozik az "igazival" és vele együtt marad véglegesen...akkor az előzőkkel miért nem?

Ti erről mit gondoltok?


2010. szept. 17. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányok sem komolyabbak ezen a téren semmivel...sőt....

Szóval a kérdésre válszolva:ez mindenkinél változó valaki kész 18 -20 évesen is,más pedig még 30 évesen is bulizgat csak......ez nem igazán tudatos.

2010. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
A férfiakba bele van kódolva, hogy minél több utódot minél több nőtől nemzzenek. Innen a nagy szexuális vágy.
2010. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy a pasik egyrészt későn érnek,másrészt a mai világban nem könnyű családot alapitani(anygiak miatt is).Ezért amig meg nem komolyidnak és nem lesznek adottak a feltételek addig csak buliznak,csajoznak.

De lehet nem is ők dobták a csajt hanem forditva csak ezt ciki beismerni.

30 fölött a pasik jobban megtalálják az igazit, mert addigra benő a fejük(már akinek):D

2010. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Mert sok Nőnek az egzisztencia számít, amit 30-nál előbb nehéz megteremteni. Sok ismerősom van, olyan gyönyörű Nők és hájas programozó, meg mérnök pacákokhoz mennek hozzá.

Teljesen igaz, hogy nem a külső számít, mert a pénzt az ember nem magára akasztja, hanem mélyen a zsebén belül tartja, tehát, a belső a fontos.

2010. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem komolytalanság. pont az ellenkezője. inkább megvárják azt amíg tényleg megtalálják a megfelelő partnert . amúgy meg az sem igaz hogy a legtöbb csak 30 éves kora után. sok férfi ismerősöm van aki 25-26 éves korára házasodik, és már családja is van. aki korábban megtalálja az ideális partnert annak szerencséje van. én nő létemre csak 29 éves koromban találtam meg azt a férfit akivel le szeretném élni az életem és nem azért mert komolytalan vagyok .
2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát én fiú vagyok és szerintem egyrész azért, mert egyeseknek tényleg későn nő be a feje lágyuk(de ez igazából nem mindenkinél van pl: átsuliban a fiúk és a lányok közül is én értem a leghararabb)meg igazából ha jól akarnak keresni akkor kell egy fősuli/egyetem + meg kell teremteni a jó otthont és anyagi körülményt, utána megpróbál társat keresni és azon kapja magát, h már harmincas...persze van olyan aki élvezi az életet, de az elég nagy túlzás, h direkt. Régen pl a szüleim 18 és 25 évesen(anya-18,apa-25) házasodtak meg, de a nővéreimnek akkor elméletileg már gyereküknek kéne lenniük. Meg igazából mostanában egyre több a munkamániás van.
2010. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, én úgy voltam vele, hogy sok barátnőm volt, volt, akivel hosszabb, volt, akivel rövidebb ideig tartott. Hogy miért nem komolyodott tovább a dolog? Azt az ember érzi, hogy kivel lenne képes olyan szintre lépni, hogy összeköltözzenek, családot alapítsanak. Én ezt sosem éreztem egyik páromnál sem, egyszerűen jól elvoltunk, de semmi több. Éreztem, hogy nem velük fogok megöregedni, és ez egytől-egyik be is igazolódott.

Végül egy nap megtaláltam azt, akivel már éreztem, hogy érdemes leélnem egy életet, és érdemes vele komolyan terveznem. Minden elvárásomnak megfelelt, és én is az ő elvárásainak. Vele már nem kellett megfutnom mindazokat a szokásos köröket, amiket a korábbi barátnőimnél, már a legelején eldőlt, hogy nem csupán barát-barátnő leszünk, és ez nem egy puszta járás.

Hamar össze is költöztünk, mindketten sok mindent feladtunk egymásért.

Ennek már sok éve, házat is vettünk, gyerekünk is van.

Szóval én tiltakozom, hogy ez komolytalanságból adódna. Szimplán nem volt meg hozzá a partner. Egy férfi érzi mindezt, egy nő is. De ha mindenki csak azzal maradna együtt, akivel pontosan tudja, hogy "örökre" lehet tervezni, akkor mindenki hosszú ideig magányos lenne. Ezt senki sem akarja. Marad a kompromisszum. Oké, veled JÁROK, elvagyunk, de valószínűtlen, hogy melletted öregszem meg. Ennyi. Hallgatólagos megállapodás. A baj akkor kezdődik, amikor valaki olyan emberrel áll össze, aki nem illik hozzá.

2010. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13.53-mas : bocs, kérdezhetnék Tőled ?

Te mit gondolsz, ha valaki több, mint 6 év után se akar elköteleződni (gondolok itt a szóba sem került eljegyzésre 30 fölött), az mit jelent ?

2010. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 felett egy 6 éves kapcsolatban ha még csak szóba sem kerül az esküvő, akkor vagy házasságellenes és elvan csak az együttéléssel (már ha az megvan) vagy pedig az adott kapcsolat csak amolyan időkitöltő dolog, és amint talál egy jobbat lelép.
2010. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

13:53 as válaszoló tipikus példa erre: az egyik fél azt gondolja hogy együtt öregednek meg, a másik meg tudja, hogy csak jól érzik magukat.

Szerintetek minden esetben szól a két fél egymásnak, hogy "hé, mi ám nem együtt öregszünk meg, hanem ha valamelyikünk talál egy jobbat, akkor szakítunk"...

ezt honnan lehet tudni?

2010. szept. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!