Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudatosan probál "elnyomni? "

Tudatosan probál "elnyomni? "

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és amiket müvel, nem tudom eldönteni, hogy ezt direkt csinálja, vagy eleve ilyen a természete. Elmegyünk bármerre, és megnéznek minket, egyből hogy: jajj engem néztek , az is néz, meg az is. Buliba is bármikor megyük, hogy mindenki őt nézi meg ilyenek(eszébe sem jut h esetleg mindkettőnket megnézték, nem csak őt) most probál ugymond elnyomni? Tudat alatt probál elnyomni vagy direkt? Most is voltam buliba(ő NEM volt ott) és mondtam h ott volt egy fiu és bejelöltem egy közösségi oldalon, és egyből hogy ő is bejelöli, miközben ő ott sem volt.. És nem értem hogy miért csinálja? Meg ha ő jött hozzánk bulizni(mert messze lakik) akkor én mutassam be mindenkinek, de ha én megyek hozzá bulizni, volt hogy egy fiu mondta neki h engem mutasson be(haverja volt) és mondta neki h : nem, mutatkozzál te be neki...szoval nem értem, hogy ezeket miért csinálja.:S ötletek?
2011. jún. 26. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm is ilyen,meg milyen jó ha nézik..stb.Valahogy már megszoktam.Csak úgy észrevételként körül szoktam nézni én is és megjegyzem,hogy "nézd,ezek nem is néznek téged",csak ennyit..azóta leszokott az ilyen kis megjegyzéseiről.De nagyon szeretem a barátnőmet,szóval nem veszem elnyomásnak.Ha mégis ezt akarná,akkor hidd el,másképp állna a dolgokhoz.Talán a te barátnőd szépnek képzeli magát,téged meg lealacsonyít.Kezeld úgy,ahogy én szoktam,vagy ha neked ez nagyon rossz,akkor keress más barátnőt..
2011. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha idősebb, akkor már simán rájöhettél volna, hogy a barátnőd irigy és féltékeny rád, valóban azt akarja hinni, hogy mindenki őt nézi, verseng veled, és minden pasit magának akar (mutasd be nekik), de ő nem tesz arrébb egy fűszálat sem, hogy neked is jusson a jóból..

Az ilyen ember nem való barátnőnek, számára csak azért kell valaki, hogy mondogathassa magának: No ennél is jobb vagyok.. (még akkor is, ha nincs így)

2011. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:):) Hát azt hiszem az lesz amit az első válaszolo irt, hogy majd mondogtaom h nem is nézett, vagy pedig hogy majd ezt fogom én is csinálni vele, hogy engem néztek.

Mind2töknek ment a zöld kéz, köszi még1x a válaszokat:) am 17leszek:)

2011. jún. 26. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, féltékeny rád, csak el akarja hitetni veled (és saját magával), hogy jobb nálad.


Nekem is volt hasonló "barátnőm" és sikerült elérnie pár év alatt, hogy az önbizalmam egyenlő legyen a 0-val.


A helyedben messziről kerülném ezt a lányt. Egy igazi barátnő nem viselkedik így, nem alázza meg a másikat.

2011. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy ilyen "barátnőm" megkért hogy kérdezzem meg a srácot puhatoljam ki tetszik e neki.

megkérdeztem nem kerteltem odamentem mondtam neki nyuszi a csaj.......a vége az lett hogy én smároltam vele.

és rohadt jól esett.

2011. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt ilyen barátnőm és az az igazság, hogy tényleg őt bámulta minden fiú és nem engem. Ugyanis amikor együtt mentünk, akkor mindig beszóltak, fütyültek meg hátrafordultak, ha meg egyedül mentem, akkor csak nagyon-nagyon ritkán.

Meg én amúgyis pápaszemes kis csúnyaság voltam, őt meg még manökenképzőbe is fölvették. Amúgy én sose láttam őt olyan szépnek, mert túl sovány volt, rettentő magas aránytalanul hosszú, esetlen végtagokkal, szörnyen sápadt arccal, de a pasik állandóan fütyültek neki, úgyhogy biztos jó nő volt.

2011. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én amikor egymagam vagyok, van hogy befüttyögnek meg ilyenek, szoval nem ez van. csak igy nem tudom.. hogy mit gondoljak
2011. jún. 26. 16:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg nagyon jól öltözöm az átlaghoz képest, mert ha megtetszik valami megveszem, meg jolis párositom őket, valamint a kiegészítőket is. Arra gondoltam hogy esetleg amiatt is irigy lenne?? Vagy lehet ezért csinálja? Mert szokta emlegetni hogy ilyen ruhát vesz olyat vesz és sehol semmi...
2011. jún. 26. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a jó isten tudja :). Lehet, hogy beképzelt, lehet, hogy komplexusos, és ezt próbálja vhogy palástolni... lehet, hogy versenyezni akar bárkivel bárkiben (és itt jön be, hogy lehet tényleg, hogy téged akar elnyomni). Én a helyedben azért visszaszóltam volna már neki, legalább a bemutatkozós dolog miatt, hogy miért vár el tőled dolgokat, amiket ő nem tesz meg érted... ha több ilyesmi gond is van, akkor nem igazi barát egyébként.
2011. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen is vagy te, neki tutira kisebbségi komplexusa van. Csak annak van szüksége folyamatos önigazolásra, aki nem biztos magában. Én pl. gyönyörűen rajzolok, régebben kiállítást is akartak szervezni nekem, de engem meg annyira nem érdekelt az egész. Elraktároztam a dícséreteket és egy idő után már semmi szükségem nem volt rájuk. Tudom hogy jól rajzolok, kész, semmi szükségem arra, hogy ezt mások is igazolják.
2011. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!