Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyamatosan csalt a...

A férjem folyamatosan csalt a házasságunk alatt. Megváltozhat a jövőben, ha tényleg akar?

Figyelt kérdés

16évig voltunk együtt.Én azt hittem nagyon jó a házasságunk.Példásan.Most pedig,megláttam egy nővel....

Külön vagyunk,de ő szeretne visszajönni hozzám.Közben az ismerősöktől hallom,hogy mindig is megcsalt...Én semmit nem vettem észre...


2010. szept. 17. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

és most a nőt csalná, veled, ha igaz a pletyka.

De, hogy ne utálj annyira, igen, néha lehetséges, hogy valaki megváltozik.

2010. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Mert nem fogja akarni, akármit is mesél be neked. Évekig nem jöttél rá, most visszakönyörgi magát, és folytatja, amíg megint rá nem jössz.

És miért?

Meg megteheti veled.

2010. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért változna???
2010. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerde a mondást: kutyából nem lesz szalonna!
2010. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Ismered* Bocsi :)
2010. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "ember" sosem fog megváltozni.

Ne legyél naív. Ne fogadd vissza. Elég sz.emét és ro.h@dék lehet egy olyan ember, aki megcsalja a szerelmét. Nem gondol bele abba, hogy milyen érzelmeket válthat ki a párjából. Egyszóval egy f.éreg!

Nem érdemel senkit se maga mellé. .Mondjuk az ilyen nem tudom minek házasodik..

Keress magadnak egy másik férfit!

2010. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem,hogy hiába fogadkozik..Pedig nagyon könyörög,ígérget.De tudom,hogy ahogy eddig megjátszotta,hogy mennyire szeret,ezután is be tudna csapni.
2010. szept. 17. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha evekig csalt ugy, hogy nem vetted eszre, nagy szinesz es valoszinuleg elojon belole meg ez majd, amikor visszafogadod. Hidd el, ha szeretne, nem csalt volna evekig. Fojjon a sajat leveben, o csinalta maganak a bajt es nem merlegelte, hogy ezzel elveszithet. En is ismertem egy ilyen part, ott a no csalta a ferjet kb. 8 evig ugy, hogy mindenki tudta, csak a ferj nem akarta elhinni, hiaba mondtak neki (mar nevettek is rajta, mert annyira nyilvanvalo volt es az mar nem a nonek, hanem a ferjnek volt ciki). Aztan jott a nagy felismeres es valas. Az ilyen emberek nem valtoznak vagy ahhoz nagyon sok ido es akarat kell. Nem ugy van, hogy elhatarozza, hogy nem csinalja ezt tobbe. Ha ilyen, ahhoz ennel tobb kell es evek.
2010. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha tudod a választ ,akkor miért minket kérdezel?Talán szeretnéd ha más is így látna a helyzetet amint Te ? Sajnos igazad van ,pedig én is férfi vagyok.
2010. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább kérdezd meg, miért tette. Ha rossz szex miatt, vagy családi gondok, netán utált hazajönni hozzád,akkor te is hibás vagy.

Ha kalandvágyból, akkor nem tudsz mit tenni.

2010. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!