Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a nagymamám: ' ( ( (...

Meghalt a nagymamám: ' ( ( ( milyen fekete ruhám legyen a temetésen?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok
2010. szept. 18. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Most divattanácsokat vársz? Fekete nadrág vagy szoknya és fekete felső. Semmi kihívó smink, egyszerű ékszer.
2010. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ezen agyalsz,hogy milyen ruhád legyen!??
2010. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem divattanácsokat várok!! csak egyszerűen nem tudom mit kell felvennem..
2010. szept. 18. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű fekete ruha +fekete kabát. Nem kisestélyi. Részvétem..
2010. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem !

Öltözz feketébe,vagy valami jó sötétbe,és ne legyél kirívó semmiben.Biztos van egy fekete gatyád,akár farmer is,pulcsival,esetleg kabát vagy kardigán ha hűvösebb van.fekete cipő,azt ennyi.Mindenki máshogy gyászol,nem mindenki feketébe jár temetésre,de szerintem azt a kis időt amíg elbúcsúztatjátok ki lehet bírni még nem a legkényelmesebb öltözékbe is.

2010. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
84%

Menj abba amibe a suliba mész, ha ünnep van, csak felül is fekete legyen és a cipő is, hosszú hajad van akkor fekete hajgumi vagy csatt. Kiegészítők is sötétek legyenek, de azért kérdezd meg Anyudat vagy Apudat, tesódat ha van.


Többi válaszoló aki leszólja, hagyjátok szegényt 14 évesen még én sem voltam temetésen, nem tudtam mit kell felvenni. Épp elég baj az, hogy temetésre megy nem kéne még bántani is. Elég szerintem ennyi bánat!

Őszinte részvétem Neked és a Családodnak!

2010. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a papám halt meg, részvétem.

Valami fekete cucc legyen rajtad, esetleg valami nagyon sötét kék. Ne legyen a ruhád kihívó, díszes vagy kivágott, ha szoknyát veszel akkor hosszú szoknya legyen rajtad, testszínű v. fekete harisnyával! Én a nadrágot jobban ajánlom.

Olyan cipő legyen rajtad, ami elegáns, lehetőleg fekete v. sötét színű, és sokat tudsz benne állni, gyalogolni.

Ha jövőhéten lesz a temetés készülj arra hogy meleg lesz, ilyenkor a legjobb egy fekete ing, de azért érdemes választani egy fekete kardigánt is, mert mostanában nehéz kiigazodni az időjáráson. A táskád is legyen fekete természetesen.

Sok helyen elnézik ha a fiatalok fehér inget is viselnek a temetésen a fekete pulcsi alatt, sőt megint sok helyen el is várják, hogy a fiatalok így menjenek, attól függ mennyire hagyomány tisztelő a család. Szüleiddel kéne egyeztetni miben mennél.

2010. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, csak fekete legyen, bár 14 évestől nem hiszem, hogy elvárják a talpig feketét, elég, ha csak sötét ruhában leszel. Pl. sötétkék, sötétbarna, sötétszürke. A világos színeket kerüld. Ha harisnya, akkor az fekete, azt tudsz venni.

Kabát: ha világos kabátod van, NEM kell újat venned. Eléd, ha fekete sálat teszel hozzá vagy fekete szalagot (gombos boltban lehet kapni) tűzöl a gallérjára, esetleg a hajadba.

2010. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!