Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én érzéketlen...

Most akkor én érzéketlen vagyok, mert nem hat meg egy olyan családtagom halála, aki csak keserűséget hozott a családjának, rokonságnak?

Figyelt kérdés

Nagynéném volt nagyanyám kedvenc gyereke, és ezt a nagynéném mocskosul kihasználta. Anyámnak és a nagybátyámnak, meg úgy az egész rokonságnak folyamatosan odaszúrt, mindenkit egymás ellen ugrasztott.

Amikor nagyanyám meghalt, depresszióba esett, segíteni akartunk, de nem hagyta, akkor is vérig sértette anyámat, folyamatosan megalázta a temetésen is.

Megszakítottunk vele minden kapcsolatot.


Pár hónapja volt nekünk mondva, hogy a nagynéném elkezdett drogozni. 5 napja halt meg, egy 10 éves kislányt (unokatestvéremet) hagyott hátra, aki most anyámék unokatestvéréhez fog kerülni, mert az apja nem akarja vállalni.


Igazából eleinte semmit nem éreztem, most meg egy kicsit örülök neki, hogy meghalt. Sajnálom az unokatestvéremet, mert 10 évesen ez egy hatalmas trauma neki, főleg hogy az apja is bezárja előtte az ajtót, de egyszerűen már most 5 nappal a halála után sokkal jobb minden. Sokakat összehozott az ő halála, és nyugodtabb is a családi légkör.


Mindenki sír-rí, pedig életében nem volt egy jó szava senkihez sem, egy megkeseredett nő volt egész életében, 2 férje is otthagyta ezért, barátai is csak ideig-óráig voltak, utolsó éveiben már nem is nagyon tartotta senkivel a kapcsolatot, bezárkózott a házba, csak szükség esetén ment ki a kislánnyal. Én nem tudom neki elfelejteni azokat, amiket tett.


2022. jún. 12. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
Az anyja gyógyegér volt
2022. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
De az anyja volt.
2022. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
#12 Az anyja? Szerinted anya az ilyen? Gondolkodj már kérlek, milyen élete van egy gyereknek egy ilyen "anya" mellett? Bár ő még valószínűleg nem így látja (ebben sem lennék biztos) de sokkal jobb lesz neki egy normális közegben és remélhetőleg már egy sokkal jobb közegben van.
2022. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%
12-es vagyok. Elírtam. Az anyja egy gyógyegér volt.
2022. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy az.
2022. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!