Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te családod "szeretettel"...

A te családod "szeretettel" abúzáló?

Figyelt kérdés
Azt értem alatta hogy kiszolgálnak, mindent megvesznek, vagy legalabb reszben, mindig ott vannak, de ha nem felelsz meg az elvarasaiknak, akkor verbalisan bantalmaznak? Erzed rajtuk a nyomast, hálátlannak belyegeznek, panaszkodnak rolad masnak stb., Azt akarjak hogy ugy elj ahogy szerintuk jo.

#Abuzal
2022. jún. 18. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
igec
2022. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Drakula ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Jó megfogalmazás. De odáig azért nem fajul, hogy másnál bemártanának. Súlyos esetben nem kell igénybe venni az adományaikat, mert nem jószándékú, hanem meg kell szüntetni a mérgező kapcsolatot.
2022. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
86%
Részben. Anyámra jellemző volt, hogy ha nem feleltem meg az elvárásainak, akkor bántalmazott (gyerekként fizikálisan is, utána már csak verbálisan), soha semmi sem volt elég jó neki, ha 100%-ot értem el, akkor a 150 lett volna az ideális. De mások előtt szercsi lávcsi volt mindig, meg ma is. Csak valójában egy napot is nehezen bír ki velem egy légtérben, szerencsére nem kell gyakran kibírnia.
2022. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
84%
Ja és olyan sosem volt hogy kiszolgáltak volna, sőt. Már ovis koromban azért voltam leteremtve, mert mi az hogy nem lehet még befogni pl. mosogatni. Mivel anyagilag is a semmire csináltak gyereket, a szükséges dolgok sem mindig voltak meg.
2022. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, igen.
2022. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Jóideje elköltöztem jóóó messzire és az évi 2-3 találkozást kibírom velük. Többre nincs szükségem, mert szinte mindegyikük energiavámpír.

2022. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Cséry Eszter nevében írok: igen. Főleg az anya. A valóvilág nem óvoda. Anya hisztivel elért mindent. Közben kiüresedett.
2023. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!