Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukám 20 évvel idősebb...

Ha anyukám 20 évvel idősebb férfival van, akkor nekem is megengedett, hogy ugyanilyen korkülönbséggel együtt legyek valakivel?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még anyukámmal élek. Mindig elég kényes téma volt közöttünk a pasi választás.

Most 3 év után megromlott a párommal a kapcsolatom és megismerkedtem egy 20 évvel idősebb férfit, akit nagyon megkedveltem és felnézek rá.

Viszont egyszerűen nem tudom, hogy mondhatnám el anyának. Igaz, ő is ennyivel idősebb férfival van együtt...

Szerintetek hogy fogadná a hírt? Legyek vele őszinte vagy 20 évesen titkolózzak?


2010. szept. 19. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugy tiszta, ha elmondod. Ha meg rosszul is reagal, megtiltania nem lehet. Mar nem vagy gyerek. Ne titkold el, mert ugyis kiderul, ha komolyabbra fordul a dolog es meg fog benned rendulni a bizalma, hogy miert nem mondtad el. Mindenkepp mondd el, de amugy a te dolgod, megtiltania nem lehet, foleg, ha csak a kor az ok. Nem ismerjuk a hatteret, mert ha ennek az uriembernek felesege van es te szereto leszel, akkor mas az egesz ugye...
2010. szept. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is mondd el mert ki fog derülni.

Off: miért kell 20 évesen egy 40 éves pasival kezdeni? :( nem hiszem, hogy nincs korodbeli :( annyira más élethelyeztben vagytok (és ezért is sok a 20 év), apakomplexusod van? nem akarok hosszan írni... de ha kicsit belegondolsz... hosszútávon túl sok galiba lehet ebből :(

2010. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindegy, hogy 20 és 40, vagy 40 és 60.

Ők azonos életszakaszban vannak, nyugit akarnak, felnevelték a gyerekeiket. Ugyanazok a terveik.

Ti eltérő életszakaszban vagytok, a te dolgod a fősuli, haverok, buli, Fanta - ő már majdnem lekésett a családalapításról, ha még nem volt nős. Ha volt, már lehet, hogy nem akar gyereket, előtted pedig ott az élet. Eltérő életszakaszban vagytok, ezért nem hibás senki, te hosszú távon nem egyeztethető össze.

2010. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem lesz a kapcsolatod hosszú életű. Gyakorlatilag menekültél ebbe, mert még a másikat nem heverted ki. A saját érdekedben felejtsd el ezt a pasit, aki szinte az apád lehetne.

Találni fogsz korban jobban hozzád illőt, akinek nem csak "arra" kellesz majd.

2010. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
en 20 evesen egy 12 evvel idosebbel allitottam haza. nalunk nagy cirkusz volt, de nem volt eleg nagy mert ma is egyutt vagyunk!!!! :)))
2010. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
És komoly kapcsolatot tervezel vele? Sírás lesz a vége.:(
2010. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan jogok csak azt illetik meg, akinek ugyanazok a kötelességei is. Nem szeretném ezt kifejteni, de gondolom megérted. Ha van saját lakásod, te magad tartod fennt, és magadról is teljes körűen gondoskodsz, akkor abba te lakásodba akár a Belzebubot is felviheted, és ördögöst is játszhatsz vele. Amíg nem így van, kellőképpen meggondolandó a dolog.
2010. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!