Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó, ha így mondom...

Szerintetek jó, ha így mondom el a családtagjaimnak, hogy szeretem őket?

Figyelt kérdés

Nem az a típus vagyok aki kimutatja a szeretetet a családtagjai felé, kivéve a húgom és a nálam kisebb unokahúgaim iránt.


Arra gondoltam, hogy mivel ez miatt nem is vagyok olyan hú se jó kapcsolatban a családtagok felé, így egy kisebb levélben lekellene írjam, hogy mennyit számítanak nekem, akár egy közös emléket is felidézhetnék vagy valami olyasmit amit csak én és ő értünk. A végére pedig csak ennyit: Köszönöm, hogy végig olvastad, ha nem is mondom sokszor, nagyon Szeretlek. <3


Ezt így beszeretném csempészni pl. anyának, apának miközben alszanak az éjjeliszekrényre és a nagyiéknak akár a postaládájukba. Szerintetek jó ötlet?


2022. júl. 1. 01:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem aranyos ötlet .
2022. júl. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Nekem ez furán hangzik. Mi a gond a kapcsolatotokban?

Nem tudom mit jelent számodra kimutatni a szeretetet, de egy mosoly, beszélgetés, köszönöm, vagy az, hogy figyelsz rájuk épp elég ahhoz, hogy tudják.

2022. júl. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Éjjel 2-kor mért nem alszol?

Inkább aktív tettekben, beszélgetésben, vidám, hasznos időtöltésben éreztesd a szeretetedet, ne ilyen romantikus módon, mert ez így ijesztő. Én azt hinném, hogy öngyilkos akarsz lenni és búcsúzol.

2022. júl. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel te miért nem alszol hajnal 5kor? 😅
2022. júl. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
6 évesen cuki.
2022. júl. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
6 évesen cuki, 16 évesen inkább gáz.
2022. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jó ötlet, függetlenül attól, hogy milyen idős vagy. Biztosan örülnének neki.
2022. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem felesleges...nem tudom hány éves vagy, de ez 10 év fölött meg már elég gáz is...
2022. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is furán hangzik. A család jó esetben teljesen tisztában van vele, hogy szereted őket; sem elmondani, sem leírni nem kell. Nem a szavak számítanak, hanem a tettek. Csak az amerikai filmekben szokás még köszönésképpen is a "szeretlek" kifejezést használni.
2022. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Morzsi007 ***** válasza:
61%
Szerintem egy szülőnek a gyermeke, mindig gyerek marad, lehet 20-30 éves fia vagy lánya. Mindegy hány éves vagy, rosszat nem csinálsz vele.
2022. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!