Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó, ha így mondom...

Szerintetek jó, ha így mondom el a családtagjaimnak, hogy szeretem őket?

Figyelt kérdés

Nem az a típus vagyok aki kimutatja a szeretetet a családtagjai felé, kivéve a húgom és a nálam kisebb unokahúgaim iránt.


Arra gondoltam, hogy mivel ez miatt nem is vagyok olyan hú se jó kapcsolatban a családtagok felé, így egy kisebb levélben lekellene írjam, hogy mennyit számítanak nekem, akár egy közös emléket is felidézhetnék vagy valami olyasmit amit csak én és ő értünk. A végére pedig csak ennyit: Köszönöm, hogy végig olvastad, ha nem is mondom sokszor, nagyon Szeretlek. <3


Ezt így beszeretném csempészni pl. anyának, apának miközben alszanak az éjjeliszekrényre és a nagyiéknak akár a postaládájukba. Szerintetek jó ötlet?


2022. júl. 1. 01:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is aranyos ötlet.
2022. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha neked tetszik akkor csináld :)
2022. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem olyan régen kaptam ilyen levelet a 15! éves Fiamtól!

Nagyon meghatódtam, mert kicsi Fiú kora óta nem mondta, hogy szeret. Látott egy katonás filmet, onnan vette az ötletet!

Elraktam a levelet a legféltettebb kincseim közé!

Szerintem nagyszerű ötlet, csak az az egyetlen kérdés, hogy a Szüleid, Nagyszüleid nyitottak-e ilyesmire! (Az én ,,apám" anno nem volt ilyen beállítottságú, szerintem Ő nem is tudott volna mit kezdeni ezzel!)

2022. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem tök mind1, hogy ki s mit fog rá reagálni, mert maga az ötlet remek és szívből jön, úgyhogy kérdező:


CSINÁLD!!!!!!!


Én tuti meghatódnék és ereklyeként kezelném utána ezt a levelet valamint össze-vissza ölelgetném a gyereket a boldogságtól! :)


Egyébként nem is értem, hogy miért nem fejezik ki többen az érzelmeiket akár így is, hiszen nem kerül semmibe, viszont egy szülőnek vagy bárkinek, aki kapja, felbecsülhetetlen érték - már ha normális lelkületű!


Hajrá, hajrá! Szeretetre fel!! :)

2022. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Am. egyébként pl. az ilyen kérdések után érzem azt, hogy még van reménye az emberiségnek, mert még nem veszett ki teljesen a jóóó!!!!
2022. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

14,15. Pontosan így gondolom én is!


A szülői reakció viszont nagyon fontos, mert egy életre traumát tud okozni, ha nem fogadják jól!


13-as voltam!

2022. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
70%
Lehet velem van a baj, de én is a #3-sal értek egyet, nekem egyből az öngyilkos bucsuzkodás jutott eszembe.
2022. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a pozitív visszajelzéseiteket. #17, pont ezért voltam kiváncsi a véleményetekre mert elsőnek mikor ez az eszembe jutott akkor furának éreztem😄😄 a negatív kommentelőknek is köszönöm, hogy szántak erre annyi időt, hogy válaszoltak:) Legyen csodás napotok:)
2022. júl. 1. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!