Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokig engedtétek...

Hány éves korotokig engedtétek, hogy beleszóljanak a szüleitek a pasi dolgaitokba?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meddig normális, hogy beleszóljanak?
2010. szept. 21. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy kb addig még az első szex meg nem történik, de amúgy olyan 18 éves korig.utána már nagykorú tud dönteni mit akar, addig meg nem.
2010. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha gyerekem lenne engem is érdekelne kivel van a lányom és véleményezném a fiút..de csak ennyi
2010. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A véleményüket mindig is elmondták és meghallgattam. Eleinte nem fogadtam meg a tanácsukat, most már igen, mert eddig mindig igazuk volt. De tiltani sosem tiltottak.

22N

2010. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Meghallgatom őket, aztán mérlegelek, megfogadom azt, amit hasznosnak találok, és elvetem amit nem.

Azt sose hagynám nekik, hogy tiltsanak, de nem is próbálkoztak még soha, most meg már együtt élek a vőlegényemmel, úgyhogy nagyon remélem, hogy nem is lesz már mibe beleszólniuk.


A pasikkal szemben a saját szabályaim szerint éltem, mert tudom, ha másra hallgattam volna, a mái napig bánnám, hogy ezt és ezt nem tettem meg.

2010. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
még mostanában is kikérem a szüleim véleményét, mert tudom,hogy megbízhatok bennük és csak a legjobbat akarják nekem...18 évesen anyám ellenezte, hogy egy pasinál aludjak..utólag megértettem miért, a pasi egy szaralak volt....különbenis nem kell lázadni a szülők ellen
2010. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha nem engedtem.
2010. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem első barátom 13 éves koromban volt, akkor mondták, hogy nem szabadna fiúznom, és hogy ez csak gyerekszerelem, végül 2 évet együtt voltunk... Szüleim igazából sosem tiltották, azt mondták, amíg nem romlik a tanulmányi átlagom, addig nem tiltják. De persze mikor vége lett egy-egy fiúval, anyukám mindig mondta, hogy ez meg az nem volt benne jó, előtte pedig amíg együtt voltunk dicsérte. Ez se jó. De amúgy egész életünkben érdemes meghallgatni szüleink véleményét.
2010. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, amikor fellázadtam. Aztán a szüleimmel közös nevezôre jutottunk. Apám azt mondta csak arról a fiúról akar tudni, amelyikkel komolyan gondolom. Onnantól kezdve pedig nagyon jó tanácsokat adtak.
2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: most 28 vagyok és kikérem a véleményüket.
2010. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor beleszólhatnak - ha jogos! Elvégre hiába nőttünk fel főleg manapság a 18 évesek agyi szintje nem éppen megfelelő...meg a szerelem elvakít mindig mindenkit és egyértelmű h szarnak arra amit mondanak.

Ha jogosnak látom akkor beleszólhatnak, de ha rinyálnak minden hülyeség miatt attól azért ki tudok akadni.

2010. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!