Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Egyedül itthon maradhatok...

SOS. Egyedül itthon maradhatok? Mi lesz?

Figyelt kérdés

Apukámon kívül nincs rokonom. Vagyis valahol biztos van de nem tartjuk a kapcsolatot, nem is ismerjük egymást. A suli amibe járok pont úgy van, hogy a suli mögött megyek be és van a 37es, na és oda lehet látni ha hátranézek. Apukám kamionos és hátranéztem és láttam, hogy ott megy el. Vagy fél perc múlva valami bazinagy csattanást hallottam. Hátrakaptam a fejem de nem láttam semmit. Utána visszanéztem és láttam h ott van apukám kamionja, egy másik kamion és valami személyautó. Egyből odarohantam hozzájuk de a 2 sofőr nem volt magánál ezért bevitték őket a kórházba. Így nem is mentem suliba még tegnap sem és ma sem. Apukám ma délben tért magához de nagyon gyenge. Egy darabig biztos nem jön ki onnan. Maradhatok egyedül itthon? Vagy mi lesz?

16/L


2010. szept. 22. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytárs?Barátnő?Ha más nincs akkor feltétlenül szólj az osztályfőnöködnek!
2010. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, h félsz egyedül 1barátnődnél aludhatsz sztem rövid ideig. Ha vagytok olyan jóban. Vagy nm tudom ez jutott elősször így eszembe.

Apudnak meg jobbulást!!

2010. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
..szerintem aludj barátnődnél vagy ismerősöknél vmi iesmi.. én egyedül nem maradnék otthon.
2010. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ami apukáddal történt, drukkolok, hogy minél hamarabb felépüljön! Nem tudod megkérni valamelyik barátnődet, hogy alhass addig náluk? Iskolába viszont járj, magaddal szúrsz ki, ha most ellógod, mert ha túl sokat hiányzol, meg fogják veled ismételtetni az évet. Inkább menj oda az osztályfőnöködhöz, és meséld el neki, mi történt, biztosan segíteni fog.
2010. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Már nagylány vagy, miért ne maradhatnál.

Azért a sulit ne hanyagold el.

Mielőbbi gyógyulást apukádnak.

2010. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj az osztályfőnöknek! Hidd el, hogy segíteni fog! (1 oszt.fő)
2010. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan barátnőm. Már holnap mennék suliba. Csak azért kérdezem, hogy nem-e fognak szólni érte, hogy egyedül vagyok felnőtt nélkül. Amúgy nem félek egyedül sem.
2010. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20:00 kérdező voltam.
2010. szept. 22. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

pénzed van? apud nem mostanában fog kijönnia kórházból

mielőbbi gyogyulást apudnak!

2010. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Először is nagyon sajnálom apukádat.

Ennyi idősen sztem már otthon maradhatsz egyedül, feltéve ha van egy olyan szomszédotok akinek elmondhatod mi történt, és megbeszélheted vele hogy rtudjon róla hogy egyedül vagy. És néha még rád is nézhetne, meg ha segít ha kell valamiben, és pl ha elmész mondjuk estébe nyúlóan, beszólhatsz.... Tehát szinte totál helyettesíteni tudja ilyen értelemben apukádat. Épp csak a szomszéd lakásból.

2010. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!