Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradhatok nagyon hoszabb távon egyedül is boldog?

Figyelt kérdés

Volt már pár komolyabb kapcsolatom, volt már pár futó is, egy éjszakás is.. (egyszer már írtam ki kérdést olyan címszóval hogy 15pasiból 15 csak rossz lépés lehet?)22 éves lány vagyok, és mostmár írtózom attól hogy valakivel is komolyabb kapcsolatba lépjek. Egyébként semmi gáz sem volt egy pasival sem, csak szokásos tapasztalatokon estem túl (jajjdejó-szakítás-jajjderossz-ennyi), családom a legfontosabb az életemben, szeretem őket. Elég sok férfi környékez meg vegyes korosztályban, és mivel barátimmal csak ritkán futok össze, hajlamos vagyok elmélyülni velük beszélgetésekben, de semmi többen!, mivel én is igénylek társaságot. Nem vagyok velük egyébként sem közvetlen,de amikor fel kell világosítanom őket hogy nem kívánok többet mint barátság rögtön ellenségessé vállnak, és azt hiszik csak játszottamvelük vagy kihasználom őket. És tényleg!!!! mert tényleg elfogadtam az ajándékot, bokót, kávét stb., szerintem ezek miatt...

Van időnként egy-egy szexpartnerem, akivel tisztázzuk hogy többről nem szólhat a dolog, de ők is egy idő után a fejemre nőnek és követelőznek érzelmileg, és kiborulnak tőlem.

Rossz magányosnak lenni sokszor, de nem akarok többé megbántani senkit. Higgyétek el nem vagyok egy szépség, de valahogy ez a sok ostromlás, érzelmi követelés, megannyi szeretet éhség már nagyon a terhemre van, nem vállalok s enőt se férfit, úgy döntöttem. Maradhatok így akkoris ha már családom sem lesz mellettem? Egyedül is lehet valaki boldog? Kicsit hosszúra sikerült elnézést.


2009. jan. 31. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
szoval jol ertem, hogy te egyedul vagy boldog??? Ezt neked kell tudnod, altalaban mindenki vagyik egy tarsra, akihez hazamehet, kesobb csaladot alapithat, mert nem ott a regi csaladod mindig. Ha ugy erzed, boldog vagy igy, akkor hajra, de kesobb ne buslakodj, hogy nem kellesz senkinek, mert ugy latom, kellettel volna sok mindenkinek, de te elhajtottad oket. Ha csak szexre kell valaki, azt tisztazd veluk, ne remenykedjenek, ha baratsagnal nem akarsz tobbet, azt is, mert a ferfiak ezen tenyleg nagyon meg tudnak sertodni. Tisztazd a szabalyokat a hozzad kozeledovel, vannak barataid??? ha sok baratod van, akkor jobban tudod erezni magad, de tok egyedul kizart, hogy boldog legyel.
2009. jan. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán lehetsz egyedül is boldog. A mi világban valahogy mindenki arra hajt(v a többség legalábbis), h mindenáron legyen pasija, nője, mindegy milyen minőségben, csak legyen.

Nem írok példákat-de tudnék-, vannak akiknek egyedül jobb és így boldogok. Te miért ne lehetnél?!

2009. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kizárt, hogy van olyan ember aki munka vagy egyéb fárasztó dolog után hazamegy és ne lenne ott vele valaki akivel megbeszélhetné a gondjait,a napot és akivel együtt lehet. Aki egyedül van abban nem stimmel valami. Mi a jó abban ha egyedül van?:S Magával elbeszélget vagy mi?
2009. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, tisztáztam velük előtte a dolgot, de valahogy az emberek többsége mégis mindig többet akar. Tényleg klassz dolog, ha várnak otthon, de nincs szükségem arra hogy beszélgessek nap végén valakivel. Éltem már együtt 1-2 félévet srácokkal, és nem mondom hogy rossz volt, de mérlegeltem később hogy mi a jobb, és az egyedül lét oldalára csúszott a kis mérleg. Viszont tényleg nem tudom ezt vajon meddig lehet tolni? Kénytelen előbb utobb az ember bizonyos okokbók megállapodni valaki mellett?
2009. jan. 31. 23:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég csúnyán hangzik, de a muszáj megállapodásba belejátszik a boldogulás, akár anyagi szempontból is ebben a világban jelenleg?
2009. jan. 31. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiatalon szerintem minden esélyed megvan rá, hogy boldog legyél egyedül is. De később valószínűleg te is vágyni fogsz családra (ha egyébként nem, akkor is, mert rajtad lesz a társadalmi nyomás). Akkor valamivel nehezebb lesz, de így is akarnak bőven ellenpéldák.


Egyébként szerintem nem a párkapcsolattal van gondod, hanem bizonyos embertípusból van eleged, ami elég gyakran előfordul. De ha találnál egy olyan embert, aki olyan önálló, mint te, és nem egy érzelmi sérült, aki egy párkapcsolattól várja, hogy boldog legyen, a barátnőjétől meg hogy "megmentse ebből a szörnyű világból", akkor meggondolnád magad.

Lehet lesz egyszer majd valaki, aki azt válaszolja arra, hogy legyetek barátok, hogy "rendben, legyünk!", aztán ki tudja lehet, hogy úgy gondolod többre is érdemes.

sok sikert!

2010. máj. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!