Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám idegenként kezeli a...

Anyám idegenként kezeli a párom. Ez normális?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, már majdhogynem 4 éve vagyunk együtt a nálam 4 évvel idősebb párommal.

Anyám, amikor veszekedünk (mármint anya és én), mindig a fejemhez vágja, hogy a párom egy idegen csak, lehet pár év múlva elhagy, és akkor majd hozzá (anyámhoz) fogok fordulni segítségért...


Úgy gondolom, anyámnak már rég el kellett volna fogadnia a páromat, mint családtagot, hiszen nem csak 3 hónapja vagyunk együtt, hanem lassan már 4 éve! Úgy gondolom, hogy előbb-utóbb eljegyzés is lesz ebből... Akkor is így fog hozzáállni anyám? Hogy ő csak egy idegen?


Nektek erről mi a véleményetek? A ti családotokban ez a dolog hogy néz ki?

Köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 10. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy. https://www.youtube.com/watch?v=XqkcDXN7X8k

Nem hallgattam bele, de talán ez.

A facebookon több is fent van.

Előbb nézd meg te, aztán ha úgy gondolod, küldd el neki. Bár az is valami, ha benned tudatosul, hogy mi az, ami rólad és a párodról szól, mi az, ami nem róla szól.

2022. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!