Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs esélyük normális...

Tényleg nincs esélyük normális kapcsolatra a gyerekes nőknek?

Figyelt kérdés

A barátnőm tavaly tavasszal szült és a gyerek (1,5 éves) apjával nincsenek jóban.

A barátnőm szeretne társat, mert nem akar egyedül lenni, nagyon hiányzik neki egy társ.

Elkezdett nézelődni, de miután megtudták hogy gyereke van, leléptek szépen. neten ismerkedett.

De személyesen is összeismerkedett és helyes elvált harmincas pasassal, aki miután megtudta hogy van egy fia, lelépett...

A barátnőm teljesen önbizalmát vesztette. ahogy ő mondta, leírták.

Tényleg ilyen rossz a helyzete egy gyerekes nőnek?

Tapasztalatok?

Barátnőm 31 éves, és a huszonéves fiúk csak szexkapcsira akarnák őt, a 30-as pasik lennének az ideálisak, de ők csak a huszonéves egyedülálló lányokra buknak, a barátnőmnek esélye sincs...

Akik buknak szegényre, azok az 50-60 év közöttiek, akik viszont az apja lehetnének.


Tényleg gyerekkel lehetetlen a társas élet?


2010. szept. 23. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nelkul sem konnyu. En tobb, mint 1 evig voltam kulonbozo tarskeresokon, amig megtalaltam a ferjemet, pedig egyedulallo, 19 eves egyetemista lany voltam. Az a helyzet, hogy a tarskeresokon a ferfiak 80%-a (nem tulzas ez az arany) azert van fent, hogy szorakozzon, nem is akar komoly kapcsolatot, mert mar hazas, gyereke van vagy epp vigasztalodni akar. Rengeteget csalodtam, de megerte, mert megtalaltam a ferjemet. Nem szabad feladni. Azert sokkal normalisabb embereket meg lehet ismerni, mint szorakozo helyeken es egy ido utan a baratnod is ra fog jonni, hogy mik azok az utalo jelek, amiknek nem szabad bedolni. A tarskereso vagy osszejon vagy nem. Olyat is ismerek, akik nagyon sok evig probalkoztak, de nem sikerult. Volt, akinek meg eleg gyorsan sikerult es azota hazasok. En azt figyeltem meg, hogy akiknek nem sikerult evek multan sem, azokban is hiba van es rosszul "adtak el" magukat (pl. olyan dolgokat irtak le a profilukban, ami szerintuk jopofa, de masnak lehet, hogy epp azert nem tetszett, egyik ismerosomnek pedig az volt az elso mondata, hogy jolkereso ferjet keres, aki nem varja, hogy eltartsak, mert az elozo ferje ezt csinalta vele - ez persze, hogy nem imponal). Szoval en is sokszor veszitettem el az onbizalmamat es epp, mikor feladtam volna, akkor jott a nagy o...tehat nem szabad feladni, aki a gyerek miatt nem vallalja es ezt meg normalis formaban sem tudja kozolni, csak lelep, azert nem kar. Hidd el, hogy vannak normalis ferfiak, csak ido kell, mig megtalalod. Mindenkinek nehez, nemcsak a gyerekeseknek.
2010. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám 27 évesen házasodott egy 26 éves 2 gyerekes nővel.
2010. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Es meg annyi, hogy en 3 ferfit ismertem meg a neten a ferjem elott, akikkel leveleztem sok ideig. 2 ebbol mar gyerekes not vett el, oket valasztottak helyettem, a 3-dik meg egy gyermektelen, de nala jo par evvel idosebb not vett el (huszoneves ferfiakrol beszelek). Szoval lathatod, hogy nem ezen mulik...inkabb a kulsot nezik a ferfiak. Engem inkabb az haboritott fel, hogy en tobbdiplomas, tanult no vagyok, van olyan ferfi, akinek inkabb a 8 osztalyt vegzett no kell, aki eltartatja magat. Aztan rajottem, hogy a legtobb ferfi igy mukodik...a kulsot nezi, az esz nem szamit, az kulon rossz pont, ha valaki kiemelkedoen okos, mert azt nem lehet becsapni, nem lehet neki parancsolgatni. Szoval ilyen ferfiert nem kar. A baratnod talal majd hozza valot, ne adja alabb, ha sokat is kell varnia, mert egy rossz kapcsolat sokkal rosszabb, mintha egyedul lenne.
2010. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van akinek könnyen megy a társkeresés,van akinek nem.Van olyan ismerősöm,aki nagyon szép,intelligens,gazdag,jó természetű és mégsem akad senkije már évek óta.Nekem nagyon könnyen ment mindig,és még jó pár ismerősömnek.Azt azért hozzá kell tenni,hogy a barátnőd akkor randizott utoljára,mikor még nem volt gyereke,férje és a mostani tapasztalataihoz képest az azért könnyebb volt,mert a lehetséges udvarlók nem léptek le,mivel nem volt gyerek.Inkább rögtön az elején mondja meg h nem megy neki,mint 1 év múlva döbbenjen rá h képtelen elviselni más gyerekét.Azon kívül a gyerek is választ ám..A barátnőd is találni fog párt magának,csak ne keresse görcsösen..
2010. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nyilván nehezíti a társkeresést, ha kisebb körből választhat az ember. Egy gyerekes szülőnek olyat kell találnia, aki elfogadja a gyerekét és a gyereke is elfogadja az új társat. Egy idősebbnek is nehezebb, mert ő sem válogathat már korlátlanul és ugyanígy beszűkül a társkeresés lehetősége, ha valaki pl egy eldugott pici faluban él
2010. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Előzőhöz kieg (véletlenül hamarabb kattintottam a küldés gombra, mint szerettem volna)


A "nehezebb" nem azt jelenti, hogy lehetetlen. Nem szabad görcsösen akarni a társat. Nem szabad éreztetni a másikkal, hogy csak azért akarjuk nagyon Őt, mert rossz nekünk egyedül, ez inkább ijesztő, mint vonzó.

2010. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És a férjemmel aznap találkoztam előszőr, amikor megtudtam, hogy várandós vagyok. Elkezdtünk beszélgetni (elkezdett velem ismerkedni) és mivel nem tudtam magamban tartani a dolgot, ő előbb tudta meg, mint az akkori párom. :)) Ekkor azt hitte, hogy nem is lesz soha köztünk semmi, de az élet megtréfált minket. Pár hónapra rá kiderült, hogy az akkori páromnak felesége van. Akkor úgy éreztem, hogy összedől a világ. (nem éltünk együtt) Ott voltam, pár hét volt hátra a szülésig, és egy ilyen dolog kissé mellbevágó. Nem értettem, hiszen szinte folyton együtt voltunk, kivéve, amikor én, vagy ő dolgoztunk. Most már persze örülök, hogy igy történt, mert akkor nem találkoztam volna a párommal. Szóval, megszületett a gyermekem, és én ott voltam a világban egyedül. Ekkor találkoztam megint a (későbbi)férjemmel. Már nem is emlékzetem rá igazság szerint, de azért jól esett beszélgetni valakivel, hiszen már 6 hónapos volt a kicsim, és nem nagyon volt más társaságom rajta kivül, mert nem szeretem, ha az emberek sajnálkoznak. Szóval, beszélgettünk, és összebarátkoztunk. A Picurkámnak is igen megtetszett, és ők is összebarátkoztak. Szépen lassan persze kiderült, hogy a kedves apuka egy nagy gané és utánna összejöttünk. A párom elmondása szerint akkoriban folyton leste, mikor sétáltatom a kicsit, mert hiszen a gyermeket ki kell vinni levegőzni, és általában körülbelül ugyanabban az időpontban vittem.Szóval, a vége az lett, hogy összeházasodtunk, és azóta született még 2 gyermekünk. Szóval a lényeg: nem lehetetlen. Bár én akkoriban nem kerestem párt, csak úgy jött.
2010. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik kifejezetten előnyben részesítik azt, akinek már van gyereke. Pl.: Elvált 30-40-es férfi, akinek már van gyereke. Valószinűleg nem egy szeleburdi huszonévest, hanem az élet dolgaiban tapasztalt, érett nőt fog keresni, akinek már van gyereke. Nyilván válás után a férfi is tapasztalt, óvatos, így nem akar olyan nőt, aki rövid időn belül a gyerekvállalással kezdi el nyaggatni a férfit.
2010. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is egyedülálló anyuka vagyok egy 2éves kislánnyal és most éreztem azt, h eljött az ideje az ismerkedésnek.A neten próbálkozom, de eddig tényleg csak komolytalan pasik jelentkeztek, viszont nem adom fel.Szép lassan, türelmesen kivárom amíg találkozom olyannal, aki szeret minket.
2010. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ennek a neten ismerkedősdinek nem látom semmi értelmét. Van néhány egyedülálló, fiatal ismerősöm, akik évek óta kinlódnak a netes randi oldalakkal, de csak idióták lelnek rájuk. Pláne, ha már gyermeke is van az embernek, és komolyabb, érettebb... Talán nem neten kellene keresni.
2010. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!