Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hisztérika vagyok, vagy...

Egy hisztérika vagyok, vagy ez nektek is szarul esett volna?

Figyelt kérdés
Szóval a hétvégén volt a szülinapi bulim, mármint a családi. Anyu még pár hete megkérdezte hogy mit kérek ajándékba. Én évek óta nagyon vágyom egy ilyen függőfotelre, amibe így bele lehet ülni tanulni, olvasni, stb. Még a linket is elküldtem neki hogy milyet szeretnék, meg hogy már spóroltam rá 50.000-et, és ez kicsivel kevesebb mint 110.000-be kerül. Oda is adtam neki az 50.000-et, gondoltam kipótolja, és megveszik, ez lesz a közös ajándék nagyszülőkkel, meg a két nagybátyámékkal. Erre szombaton borítékban visszakaptam az 50 ezrem (tuti hogy az volt, mert pont ilyen címletekben adtam) és mellé még 3 db 20.000-est. És apu még hozzá tett a saját humora szerint nagyon vicces “szerelési kupont”. De nem tudom magamnak megvenni mert ez egy rohadt nagy doboz, autóval kéne elhozni, meg ilyenek. Mindegy, lehet megbeszél a bátyámmal, és megoldjuk. Csak azért picit rosszul esett, hogy nem megvették. Mindegy is, utána tortáztunk. A rendes szülinapomon nem volt se torta se ajándék, mert hogy most lesz. Erre kaptam egy oroszkrém tortát, mikor kiskorom óta nem bírja a gyomrom a tejszínhabot és nem is szeretem. Mindig apu eszi le a sütimről, az étteremben furcsán néznek ha gesztenyepürét kérek tejszínhab nélkül, stb. Kicsit rosszul esett, hogy olyan tortát kaptam, amiből nem tudtam enni. 18L

2022. aug. 17. 17:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit túlreagálod, de alapvetően érthető, hogy nem esett jól. Kvázi nem kaptál ajándékot (miközben ha jól értem, nálatok ez szokás, tehát "várható"), és a tortában sem vettek figyelembe.

A függőfotelt nem lehet házhoz rendelni?

2022. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

Azért az gáz, ha anyád azt se tudja, mit nem eszel meg.

Az ajándék része se volt kedves, akkor minek kérdezi?

2022. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Ha ez megnyugtat, én is kiakadtam volna mert több sebből vérzik az egész.


Jól értem hogy mindezek tetejébe még most volt a 18. A nagykorúság?


Mert az +++ 3 lapáttal rátesz, ugyanis az különleges alkalom.

2022. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
kipótolták a pénzedet, nem kis ajándékot kaptál. Rendeld házhoz. A torta része tényleg gáz.
2022. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
35%
A legkevésbé se reagálod túl, ez duplán bunkó viselkedés volt. Hasonló stílusban viseltessél te is irántuk. Nem érdekled őket.
2022. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
Bár én se érdekelném annyira a rokonokat hogy lazán adjanak szülinap címén hatvanezer forintot a bóvlik helyett...
2022. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
31%
De most úgy kaptad az 50 rongyot plusz a 60-at hogy tessék vedd meg a hintádat lányom? Ezt a 110 ezret kapod tőlünk. Mert akkor igen, teljesen jogos a kiakadásod.
2022. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%

1!

Kapott ajándékot, csak nem cipelték neki oda, hanem odaadták az árát.

A bátyja elhozza, de nyilván házhoz is szállították volna.

"Szerelési kuponnal" együtt kapta, én nem látok ebben gondot, ez tényleg hiszti kategória.


Kérdező!

Szerintem a fotelügyet azért fújod fel, mert berágtál a tortán és abban 100%-osan igazad volt.

Én biztos nem ettem volna belőle egy falatot sem és ha kérdeznek, meg tukmálnak, akkor megmondtam volna, hogy

"X év alatt nem sikerült megjegyeznetek, hogy utálom a tejszínhabot? De semmi gond, egyétek, mert nem hiszem, hogy nekem vettétek volna!"

2022. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%
Azért egy ekkora ajándékot én se rendelnék meg az ünnepelt helyett, jobb ha ő választja ki pontosan milyet akar. A tortán viszont jogos hogy megbántódtál.
2022. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
32%
Szóval van családod, volt buli, ajándékba kaptál 60ezret, kaja-pia-süti. Ja, tényleg szörnyű rossz neked. Majd jövőre kapsz másmilyen tortát, időben szólj hogy milyet szeretnél.
2022. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!