Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hisztérika vagyok, vagy...

Egy hisztérika vagyok, vagy ez nektek is szarul esett volna?

Figyelt kérdés
Szóval a hétvégén volt a szülinapi bulim, mármint a családi. Anyu még pár hete megkérdezte hogy mit kérek ajándékba. Én évek óta nagyon vágyom egy ilyen függőfotelre, amibe így bele lehet ülni tanulni, olvasni, stb. Még a linket is elküldtem neki hogy milyet szeretnék, meg hogy már spóroltam rá 50.000-et, és ez kicsivel kevesebb mint 110.000-be kerül. Oda is adtam neki az 50.000-et, gondoltam kipótolja, és megveszik, ez lesz a közös ajándék nagyszülőkkel, meg a két nagybátyámékkal. Erre szombaton borítékban visszakaptam az 50 ezrem (tuti hogy az volt, mert pont ilyen címletekben adtam) és mellé még 3 db 20.000-est. És apu még hozzá tett a saját humora szerint nagyon vicces “szerelési kupont”. De nem tudom magamnak megvenni mert ez egy rohadt nagy doboz, autóval kéne elhozni, meg ilyenek. Mindegy, lehet megbeszél a bátyámmal, és megoldjuk. Csak azért picit rosszul esett, hogy nem megvették. Mindegy is, utána tortáztunk. A rendes szülinapomon nem volt se torta se ajándék, mert hogy most lesz. Erre kaptam egy oroszkrém tortát, mikor kiskorom óta nem bírja a gyomrom a tejszínhabot és nem is szeretem. Mindig apu eszi le a sütimről, az étteremben furcsán néznek ha gesztenyepürét kérek tejszínhab nélkül, stb. Kicsit rosszul esett, hogy olyan tortát kaptam, amiből nem tudtam enni. 18L

2022. aug. 17. 17:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező. Ahogy előttem többen is írták én is bosszús lennék kicsit.

Volt nekem is több olyan év amikor a tortán (is) ment a vita, mert én nem eszem édességet mégis kaptam. Ezzel nincs gond mert a vendégek örültek (egy ideje én sütök minden szülinapra, még a sajatomra is amikor vendégek jönnek) de folyton tukmáltak, hogy egyek belőle. Valami ilyet érezhetsz te is a tejszínhabos édesség miatt ami borzalmas. De ezt le kell nyelni. Nekem is vagy 3 év után értették csak meg. Az ajándékod pedig…. Oké hogy te is meg tudod venni, de miért lett volna nehéz az a 3 kattintás? Én csak akkor kapok pénzt ajándékba ha tudják hogy gyűjtök valamire. Szerintem beszéld meg ezt otthon a családoddal, hogy neked ez igenis rosszul esett. Mert nem csak az ajándék az érték, hanem azaz idő amit az ajándékozó ráfordított a beszerzésre-kiválasztásra. Hiszen akkor is az ajándékozottra, rád gondolt.

2022. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
70%
#22 szar lehet neked, hogy ilyen környezeted volt, attól még nem kell rögtön leugatni azt akinek jobb az élete mint a tied.
2022. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit igazad van. Nálunk otthon a feleségem nagyon készült minden ajándékozásra. Nem követne el ilyen hibát, igaz ha felé nem teljesül valami megfelelően, hisztériás rohamot kap.

Figyelmen kívül hagytak úgy érzem. Nem volt szép TŐLÜK, de bocsánatos bűn.

2022. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
23%

Olvasom, olvasom, közben arra gondolok, hogy a kis 14 éves kislánynak nem tetszik a szülinapipartija. Majd kikerekedik a szemem: 18 éves vagy. Te jó ég!! 18 évesen ennyire visszamaradott vagy gyerek vagy?? Miért baj, hogy pénzt kaptad meg? Így legalább olyat veszel amit szeretnél? 18 évesen miért nem tudod kinyitni a szád, hogy- Utálom az oroszkrém tortát!

Le vagyok döbbenve, hogy lehet valaki ennyire gyerekes 18 évesem??( és te már szavazhatsz. szomorú nagyon)

2022. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem, tudom, hány éves vagy, te 25-ös szavazópolgár, de ha a szavazati jogot az értő olvasásra adnák, akkor te se kapnád meg. A másik sértegetése nem nagyfiúskodás ám!
2022. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
17%
23# Sehol nem írtam, hogy nekem xar volt. Ne magadból indulj ki. Tény, hogy nem lett belőlem elkényeztetett p*csa, mintahogyan lelkitörést sem szenvedek, ha valami nem úgy alakul ahogy elképzeltem. Visszatérek tézismondatomhoz: ideje felnőnie. Mimóza generáció. Milyen neurotikus felnőtt lesz abból, aki még 18 évesen is itt brühühűzik azért, mert "csak" sok pénzt kapott ajándékba, és nem stimmelt a tortája. Igenis de, kijár a leugatás, legalább először életében rájön hogy nem mindig minden fenékig tejfel.
2022. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
11%
az oké, hogy én tahó vagyok, de lesz*rom. azt viszont nem értem a 25ös mégis mivel sértő.
2022. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező. az ajándék részén én nem problémáznék a helyedben, anyukádéknak "kicsit" fura a logikájuk, ennyi. A pénzt odaadták, tehát, ajándék az van, azt nem lehet mondani, hogy nincs.

A torta tényleg bunkóság.

2022. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 24# 18:39!

A meghitt ajándékozás arról szól, hogy meglepetést próbálunk okozni a megajándékozottnak, becsomagoljuk, foglalkozunk vele, gondolunk rá stb.

Ebbe nekem sem fér bele, hogy pénzt adok vagy (határeset de ez már jobb) vásárlási utalványt. Az se fér bele, hogy olyan sütit tálalok amit nem szeret a megajándékozott.

Amiről itt szó van, konkrétan túl akartak lenni az "ügyön" valahogy.... Elhiszem, hogy ez nem esett jól a kerdezőnek.

Úgy tűnik nekem te hideg vagy mint a jég és kicsit vagy nagyon felszínes is vagy. Mindebből pedig eljutni a szavazójogig, hát furcsa következtetés

2022. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
96%

A tortás rész nekem is szarul esett volna.

Nekem a tavalyi szülinapomon annyival le volt tudva, hogy rendeljek desszertet egy étteremben,ahol éppen ettünk. Az se volt egy jó érzés.

2022. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!