Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hisztérika vagyok, vagy...

Egy hisztérika vagyok, vagy ez nektek is szarul esett volna?

Figyelt kérdés
Szóval a hétvégén volt a szülinapi bulim, mármint a családi. Anyu még pár hete megkérdezte hogy mit kérek ajándékba. Én évek óta nagyon vágyom egy ilyen függőfotelre, amibe így bele lehet ülni tanulni, olvasni, stb. Még a linket is elküldtem neki hogy milyet szeretnék, meg hogy már spóroltam rá 50.000-et, és ez kicsivel kevesebb mint 110.000-be kerül. Oda is adtam neki az 50.000-et, gondoltam kipótolja, és megveszik, ez lesz a közös ajándék nagyszülőkkel, meg a két nagybátyámékkal. Erre szombaton borítékban visszakaptam az 50 ezrem (tuti hogy az volt, mert pont ilyen címletekben adtam) és mellé még 3 db 20.000-est. És apu még hozzá tett a saját humora szerint nagyon vicces “szerelési kupont”. De nem tudom magamnak megvenni mert ez egy rohadt nagy doboz, autóval kéne elhozni, meg ilyenek. Mindegy, lehet megbeszél a bátyámmal, és megoldjuk. Csak azért picit rosszul esett, hogy nem megvették. Mindegy is, utána tortáztunk. A rendes szülinapomon nem volt se torta se ajándék, mert hogy most lesz. Erre kaptam egy oroszkrém tortát, mikor kiskorom óta nem bírja a gyomrom a tejszínhabot és nem is szeretem. Mindig apu eszi le a sütimről, az étteremben furcsán néznek ha gesztenyepürét kérek tejszínhab nélkül, stb. Kicsit rosszul esett, hogy olyan tortát kaptam, amiből nem tudtam enni. 18L

2022. aug. 17. 17:10
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
A bátyám nem hozza el, nekem kell vele megbeszélnem hogy jöjjön el segíteni. Azt megérteném, hogy én válasszam ki, de anyunak elküldtem a pontos típusról és színről a linket, ha úgy gondolja akkor 2 kattintással meg tudja onnan rendelni, de a boltba is el lehetett volna menni, mert itt van a városban is amúgy. A 60.000 pedig elosztott anyuék, apu szülei, apu öccséék, anyu szülei, anyu öccséék között ami fejenként 12.000 tavaly egyik nagybátyámtól pl két pizsit kaptam, ami együtt kb 15.000 lehetett, papáéktól egy 20-ast kaptam, stb szóval azt akarom mondani hogy amúgy is elköltenének ennyit.😅
2022. aug. 17. 17:40
 12/39 anonim ***** válasza:
94%
Házhozszállítással vásárold.
2022. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a részt nem értem: gyakorlatilag mindent házhoz lehet rendelni, miért kéne másnak ugrálni a szállítással? arra van a futár. Ilyen értéknél legtöbbször ingyenes kiszállítás van.
2022. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Jó, igen, a házhozszállítás tényleg jó ötlet, köszi!
2022. aug. 17. 17:46
 15/39 anonim ***** válasza:
85%

Mivel pontosan meg is mutattad, hogy milyen fotelt szeretnél, így kicsit fura, hogy nem mentek el megvenni és csak az árát kaptad meg, de mivel megkaptad a hiányzó 60 ezret, én ebből nem csináltam volna problémát. Csak megkértem volna a szüleimet, hogy ha lehet, akkor másnap menjünk el érte, mert kocsi nélkül te nem tudod elhozni. Mivel a tesód el is megy érte, így ez a része annyira nem gáz, csak jobb lett volna, ha előre megveszik, ahogy kérted.

A torta már inkább. Teljesen alapvető dolog, hogy olyan tortát kell választani, amit szeret az ünnepelt és figyelmetlenség, hogy nem tették. Azért a családodtól elvárható, hogy megjegyezzék, hogy te gyerekkorod óta nem szereted a tejszínhabot.

2022. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
1%

tehát hatvanas 3 címletben valamint 50 prekk magyar forintba az 110 tehát egy kis borravalóval kijön a szék a borravalót vagy borra vagy a sofőrre aki elhozza, vagy egy tortára költheted. Azért szépen visszanyomták a pénzed.

Én annyira nem foglalkoznék ezzel, sz@r az ügy de majd megoldod.

2022. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%

nem ertem hogy ha oda is adtad anyadnak azt a penzt amit te osszesporoltal ra, akkor miert nem esett le neki hogy arra varsz hogy o megvegye neked? mi masert adna a szulinapos penzt neki??

a torta ugy pedig netto bunkosag, ennyire rovid az agya hogy 18 eve nem birja megjegyezni hogy nem eszel tejszinhabot, vagy ezt leszarva csakazert is olyan tortat vett amirol tudja hogy te nem fogod megenni.

en veled vagyok kerdezo, nagyon bunko a csaladod. az ajandek penz mennyisegere nem fogok megjegyzest tenni mert nem tudom mi a szokas a ti csaladotokban, hogy alltok anyagilag stb

2022. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
24%

Értem én a nyűgöd, de másfelől nézve ideje felnőni. Ha egy 10-14éves volt volna ki a kérdést az még oké lenne. Jogilag felnőtt vagy. Pénzt (nem is keveset!), megkaptad. Felnőtt lettél, oldd meg.

Marad a torta, azért 18 évesen mem a világvége, ha nem azt kapod amit rózsaszíncsilláporos álmaidban megkívánsz.

El lettél kényeztetve kicsiszív. Szokj hozzá hogy a világ már nem a te alsó fertályod körül forog.

2022. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a problémád. Adtak pénzt, tehát meg tudod venni a hintát. Rendeld házhoz. A torta része kicsit gáz.
2022. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
72%
#18 te jó nagy paraszt vagy. Az még messze nem elkényeztetés, ha az embert nem xarják telibe a szülinapján. Egy szerető családban ez a minimum lenne
2022. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!