Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívtak minket egy "gyermekm...

Meghívtak minket egy "gyermekmentes" esküvőre?

Figyelt kérdés

Van két gyermekünk, egy 8 és egy 10 éves. Az unokahúgom férjhez megy, és meghívtak ugye, viszont a meghívón az van, hogy "16 éven aluli baráti/rokoni vendégeknek nem ez lesz az alkalom a köszönésre, csak azon felül szól a meghívó".

Annyira komolyan veszik, hogy saját négy éves gyerekükre is vigyázni fog valaki.

Ilyenről hallottatok már?



2022. aug. 18. 20:39
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
93%
Igen, hallottam. Megértem teljes mértékben. Könnyű rossz tapasztalatokat összeszedni esküvőkről unatkozó gyerekek kapcsán.
2022. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
93%
van ahol 14 van ahol 16 , 18 a korhatár. Gondolom inni is lehet mindenkinek és lesz parti pörgés buli stb. na már most egy 5 meg egy 10 éves nem való ilyen helyekre.
2022. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jó!
2022. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
95%

"Ennek ellenére a gyerekes szülők nevében is sértve érezném magam egy ilyen meghívó után."


????


De én nem értem, miért, mi sértő van ebben? Nekem is van gyerekem, de nem venném sértésnek, mi okom lenne rá?

2022. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
88%
Mi sem engedünk be gyereket az esküvőnkre. Nálunk 12+ a korhatár mondjuk, de azalatt csak végignyafogják meg bömbölik. Szóval nem, egyáltalán sértő, szimplán egy nyugodt, szép emléket szeretne a pár.
2022. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
65%

"nem kell azon agyalnom, hogy a kiscsaj 14+ -e, vagy még tilos rámenni."


Te beteg vagy...



Egyrészt lelkük rajta, annak aki ilyet akar, mi családunkban mindig olyan esküvők voltak ahol vegyesen voltak gyerekek is, sosem tettek tönkre semmit..

2022. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 Metionin ***** válasza:
93%
Persze, nem mindenki akar rohangáló meg hangoskodó gyerekeket az esküvőjére. Felnőtt buliba nem is valók a kicsik. Egyszerűen ne menj el, ha nem tetszik, aki gyerekmentes esküvőt vagy bármit szervez, tisztában van azzal is, hogy így lesz aki nem jön el, mert nincs hova tenni a gyereket, vagy mert bedurcizik, hogy babuka nem mehet.
2022. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
93%

Meghívtak minket egy "gyermekmentes" esküvőre?


A leírod alapján a válasz egyértelműen igen :D

2022. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
93%
Igen, hallottam róla. Nem ezzel semmi baj.
2022. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
87%
Én is hallottam ilyet, simán elmennék egy ilyenre. Ha meg az én esküvőm lenne, nem hallgatnám a neveletlen kölyköket hogy elbaxxák a napomat. Törődj bele.
2022. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!