Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleim,...

Hogyan vegyem rá a szüleim, hogy elengedjenek tovább bulizni?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársam már jár, én meg mindig itthon ülök... Nemet mondok az osztálytalálkozókra, mert nem szeretnék hamarabb elmenni mint ők, ezért inkább el se indulok. Már ott tartunk, hogy engem nem is hívnak el... Mondtam a szüleimnek, de nem érdekli őket. Van egy megbízható, rendes barátom, de sajnos csak hétvégén találkozunk, és általában csak este tudnénk, és ezekkel a tényekkel együtt se engednek el..szerintetek?
2010. szept. 25. 15:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fontos volna tudni, hogy hány éves vagy:) akkor tudnánk segíteni:)
2010. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Ne beszélj a szüleidel!Maradj otthon netez:)

Rájönnek majd héj itt valami gond:)

én ezt tettem 1 hónapig :D azt már kilöktek az ajton hogy huzzak bulizni egy 5 ezresel:)

és volt olyan 4 kor értem haza és egy szót sem szoltak:D

2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Fontos volna tudni, hogy hány éves vagy:) akkor tudnánk segíteni:)
2010. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Túl fogod élni, hogy nem jársz bulizni, sőt egyszer még hálás is leszel a szüleidnek. Nehéz elhinni, tudom, én is szívesen mentem volna bulizni fiatal koromban, de nem engedtek a szüleim. Nekem is mindig mondták, hogy majd hálás leszek nekik, de nem hittem el. Aztán mikor elkerültem otthonról kollégiumba, egyszer elmentem megnézni, hogy mégis milyen is egy ilyen buli, hát azóta se voltam, és ha hívnak se megyek. Örülök, hogy én nem lettem olyan, mint a "bulizós" fiatalok, akiknek a nagy része már 15-16 évesen ott tart, hogy képtelenek jól érezni magukat alkohol és cigi nélkül.
2010. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

bocsi kétszer ment el:D

35/N

2010. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
16 éves múltem. Igen, teljesen mindegy hogy elengednek-e vagy nem, én Mindig találok kiutat, hogy elmehessek. vagy megszököm, vagy más. csak nem szeretem csinálni. nem szeretném őket se átverni, se azt nem szeretném, hogy ne tudják hogy hol vagyok, ha baj lenne vagy stb. és valahogy ezt kellene megérteniük..
2010. szept. 25. 16:05
 8/20 anonim ***** válasza:

16:03 ebben modnjuk van valami, én elég korán kezdtem, aztán 22 éves koromra ott tartok, hogy hányok a szórakozóhelyektől, ha meghívnak egy szüéinapra csak ülök és nézek, míg mások jól buliznak.

Mondjuk ha már olyan 17-18 vagy akkor igazán ideje, hogy eljárj te is, csak ne vidd túlzásba, mint én annó( heti 3szor klubbozás hajnalig )

2010. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok nagy bulizós, csak azt szeretném, ha két-hárm-hégyhetente egyszer egyszer elmehetnék 3-fél 4 ig... teljesen megelégednék a 3mmal.. így 11-re járok haza...
2010. szept. 25. 16:09
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Megint a 35/N :)

Nem értek egyet azzal, hogy nem kell bulizni járnod:) Az én lányom 15 éves és egyszerűen imádom:) Mindent megbeszélünk és elmeséli mi volt egy-egy buliban:) Sőt néha el is hív, hogy menjek vele:) Együtt sminkelünk, utazunk:) Na persze, nem a baráti társaságával megyünk mert az "ciki", amit meg is értek:) Tudom, hogy nem tesz semmi rosszat:)

Egy fiatalnak szüksége van egy kis kikapcsolódásra:) De csak mértékkel!!!! Néha le szoktam szidni, mikor elkésik, mert nem tudok addíg elaludni mig haza nem ér, megvárom, mesél és megyünk aludni:) Bár nálunk ez a szoros kapcsolat azóta így van mióta egyedül nevelem:)A volt férjem soha semmit nem engedett:)

Én a hejedben úgy venném rá őket, hogy ha kérnek tőled valamit, megteszek, de cserébe ők is engedjenek meg valamit:) Ha rossz tanuló vagy akkor mond, hogy feljavítod a jegyeid, ha elengednek:)

2010. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!