Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek...

Mit tegyek, hogy elengedjenek a szüleim bulizni?

Figyelt kérdés
igazából elengedtek, de nem sokáig... 11től kezdődik, és reggelig tart. barátnőimet 4ig elengedik, engem addig nem, pedig haza is kísérnének... anyum szerint ez gáz hogy vkit 4ig elengednek... 16 éves lány vagyok... ne nézzetek hülye bulizós p*csának, sztem nem korai bulizni, főleg nyáron, és elég ritkán járok bulikba...
2011. júl. 12. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hányig szoktak elengedni?
2011. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beengednek egyáltalán,adnak piát is,és nem kérik a személyidet? Legyél tekintettel a szüleidre...féltenek.Én is fel voltam háborodva,hogy nem engedtek el 16 évesen.Mondjuk én megoldottam magamnak,és hozzászoktak. :)

Próbáld megbeszélni velük,hogy csak egy lehetőséget adjanak,hogy bizonyítani tudj nekik.

2011. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a múltkor 8kor kezdődött egy buli, és azon fel voltak háborodva, hogy 1ig akartam maradni... de szerencsére hazavitt fél 1kor barátnőm anyukája kocsival... szóval kb fél 1-1ig maradhatnék, de az csak 2 óra... beengednek, piát nem adnak ki, de én anélkül is jól tudom magamat érezni :)
2011. júl. 12. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

14 éves vagyok,ami után betöltöttem a 14-et azután mindenhova elengedtek,mert kihisztiztem magam,de mikor hazaérek nem vagy részeg vagy ilyesmi és megbíznak bennem,ezért is engednek el.

mond el hogy láthatják,hogy nem iszol és nem csinálsz hülyeséget,és hogy engedjenek tovább.

ha nem is reggel hajnalig,de legalább 2-3ig, és majd kifog alakulni,hogy órát se fognak mondani,de akkor se vidd tulzásba,hogy lássák,megbízhatnak benned.

2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jólvan köszi mindenkinek, majd megpróbálom :) hogy hisztizted ki? :D amúgy tényleg nem piálok minden buli előtt, mondjuk néha igen, de akkoris csak jókedvig, és az nekem hamar elszokott múlni :)
2011. júl. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!