Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom teljesen...

A volt barátom teljesen bekattant és fenyeget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta eléggé haldoklott a kapcsolatunk, végül júliusban kiadtam az útját. Tény, hogy nem túl szép módon. Történt, hogy a egy képem alá egy közzéssig oldalon egy ismeretlen srác írt egy kommentet. Semmi sexuális tartalom nem volt benne. Erre a barátom felhívott, de mivel beteg voltam le volt némítva a telefon. Ezután őrjöngve felhívta az édesanyámat, hogy mégis mióta tudja, hogy én csalom őt. (Természetesen soha nem csaltam meg). Aztán írt a srácnak is, hogy reméli jó volt velem. Másnap megint felhívott, felvettem és megkérdeztem, hogy mégis mit képzel magáról, hogy idegen embereket zaklat és hogy ezek után a közelembe ne jöjjön. Ez volt az utolsó csepp a pohárban. Ő eleinte az hitte hogy csak viccelek, de megmondtam neki, hogy július 30-ig vigye el a cuccait a lakásomból.

Én nem tudtam ott lenni, mert kórházba kerültem és 3 hetet töltöttem az intenzív osztályon, ezért megkértem a főbérlőmet, hogy ő legyen ott amikor összepakol. Nagy őrjöngés (mert alkoholmámoban úszva ment oda) végül elvitte a cuccait (de még a villanykörtét is kicsavarta, mert ő vette) és eltűnt.

Minden nap írogatott, hívott, de nem reagáltam rá. Végre itthon vagyok, lábadozom. Most újra azt akarja hogy találkozzunk és adjam vissza neki a maradék cuccát, mert ha nem akkor feljelent mindenféle mondvacsinált okkal. Valamint, hogy állítólag lefénymásolt valami íratot és azzal zsarol. (nem tudom mi lehet az).

Rettenetesen félek tőle, hisz ha iszik akkor nem normális. Mondtam neki, hogy összepakolom a cuccát, és jöjjön el érte, de a lakásba nem jöhet be. MEgfenyegetett, hogy márpedig be fogom engedni, mert ha nem baj lesz.

Mit tegyek? 16 évvel idősebb nálam, de esze mint egy gyereknek...


2010. szept. 26. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel telefonon, hogy legyen itt s itt ekkor és ekkor a cuuccaiért aztán szerezz egy zárható ládát, baxd bele a cuccait és rakd ki a ház elé 10-15 perccel a megbeszélt érkezés időpontja előtt.


Amikor megérkezik meg dobd ki neki a kulcsota kapun keresztül, aztán közöld vele ha nem húz el a cuccaival együtt fél órán belül akkor hívod a zsarukat!


Beengedni eszedbe ne jusson!!

2010. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne várd egyedül (jól jöhet néhány markos legény) és ne is lakásodon add át a maradék dolgait. Mond meg neki, ha még egyszer felhív, feljelented zaklatásért. Ha megteszi akkor pedig jelentsd fel. Sajnos az utóbbi időben túl sok "szerelemféltés" miatti tragédiáról hallottunk. Csak azt remélem, hogy a rendőrség komolyan vesz.
2010. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, amit itt leírtál mond el a rendőrségen. Vagy b-lehetőség, hogy ha vannak fiúbarátaid egy 4-5en, akkor kérd meg hogy beszéljék meg a féleszűvel, hogy többet a közeledbe nem megy vagy mégjobban fog fájni neki a beszélgetés.
2010. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs valaki férfi ismerődöd?Esetleg barátnő férje stb,aki szívesen elmenne hozádd adig amig a volt barátod összepakol,nehogy megint ittasan menjen oda,aztán bajod essen.Másik pedig én egy ideig megpróbálnék elköltözni (szülőkhoöz,barátnőkhöz) mert ájszaka egyedül nem lehet valami kellemes,abban a gondolatban,hogy tudja hol laksz,és bármikor iszik és bekattan,nehogy rádtörjön egyik éjjel!Remélem tudtam segíteni!

Sok szerencsét!

2010. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát igen én is ettől félek, hogy bekattan és csinál valamit. Nem vagyok egy gyenge lányzó, de a betegség miatt nem sok erőm van, tehát nem tudnék vele szembeszállni. :S

Mondtam neki, hogy én összeszedem a holmiját és oda adom neki, de erre jött azzal, hogy akkor hívja a rendőröket, mert nem engedem be a lakásba. Pedig semmi joga nincs belépni.

2010. szept. 26. 13:03
 6/20 anonim válasza:
100%
hívd a zsarukat
2010. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hazajöttem a szüleimhez mert egyedül nem tudnám ellátni magamat. Elveszítettem a jobb tüdőm nagy részét és mostanában anyu visz kezeléskre amíg jobban nem leszek. :S

A kulcsot már visszaadta, a főbérlő nagynehezen kiverte belőle, de amilyen hülye szerintem másolt egyet biztos ami biztos alapon.

Az előttem levő barátnőjét is sokági fenyegette ( a csaj csinált magáról sexy meztelen/félmeztelen képeket) hogy felrakja a netre vagy eljuttatja a főnökeinek.

2010. szept. 26. 13:07
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Holló Márta is meg mondta ne csodálkozzatok ha gyilkosságig megy el a szakítás. Mivel te nem enyhe módon mondtad meg neki h mi az ábra. Így ne tegyél semmit.

18/F

2010. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
hivja a zsarukat??jaj ugyan már...és mit tesznek majd?Amig vér nem folyik szarnak mindenre...tapasztalat...Ha nem igy állnának a dolgokhoz nem történne olyan sok gyilkosság ebből adodoan,persze nem is sokan fordulnak hozzájuk ilyen fenyegtések miatt mert gunyosak:S
2010. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, inkább válts albérletet! Sajnálom hogy ezt kell írnom, de jobb ha biztosra mész! Ne add meg a főbérlődnek az új címedet, illetve ha vannak lakótársaid azoknak se. Ezek az emberek sokáig el mernek menni...


A cucc átadásra meg egy tipp:

Vannak zárható szekrények (nálunk például a media markt-ban is van és a plázákban is) Megkérsz valakit, aki segít kivinni oda, beteszed oda neki.

Megmondod neki, hogy pl még ma átadod a cuccait, és csörögjön fel, ha már a ház előtt van! Kinézel az ablakon és kidobod a szekrénykulcsot neki, és megmondod hol találja a cuccait meg... ennyi...szerintem

2010. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!