Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan történnek nálatok a...

Hogyan történnek nálatok a láthatások?

Figyelt kérdés
Friss párkapcsolat, de páromnak van az előző feleségétől egy 10 éves fia. 2 hetente a hétvégék és az iskolai szünetek felében van nála a fiú, ez így megy évek óta. Párom elmesélte a kisfiúnak, hogy lett barátnője, odáig volt meg vissza, hogy akkor majd lesz kistesó és mennyit fognak játszani együtt stb. Tartott ez addig, amíg a fiú nem mesélte ezt el az édesanyjának, ugyanis azóta megváltozott a kisfiú az egész helyzettel szemben. Még nem találkoztam a fiúval, de ezek után, hogy az anyuka hatására ilyen ellenséges lett, nem is tudom mit tegyek. Aki átélt ilyet vagy a közvetlen környezetében történt hasonló, az írjon! A láthatások alkalmával akkor sose legyek a párommal? Meddig? Viszont ha együtt fogunk élni, hogyan oldjuk ezt meg? Az exfeleséggel 6 éve elváltak, szóval nem miattam vannak külön!

2022. szept. 24. 06:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
14-es vagyok: nekunk az eleje ota jo a kapcsolatunk, persze az elejen meg csak ismerkedtunk, o is felve allt hozzam, es en is hozza. Anyukanak egyszer ketszer volt egy megszolalasa, hogy ne neveljem mert nem az en gyerekem, de aztan belatta, hogyha nalunk van a kisfiu, akkor az van amit mi mondunk, mashol mas szabalyok vonatkoznak ra. Egyebkent mar igy, hogy jovore hazasodunk a parommal, szoba jott a gyerekvallalas; igy erzem teljesnek a csaladunkat, harmasban, aztan lassan kesobb negyesben.
2022. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaid! :-))
2022. szept. 24. 13:48
 23/25 anonim ***** válasza:
62%

Eleve nem kezdenék gyerekes pasival, részben pont ezért :(


Nem a gyerek miatt, hanem mert az excsaj fúrná a kapcsolatot, plusz a gyereket is ellenem hangolná.

2022. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%

23-as vagyok: nem ellened szólt a válaszom, de ha már most ez a helyzet, sajnos nem sok jót jósolok ennek az egésznek.


Az exfeleség sohasem fogad el, és mivel a gyereket ő neveli, jó eséllyel gyerek is utálni fog, hiába teszed ki a lelked neki.


Nekem ez a része nem kellene. Egy csomó stressz olyan miatt, amiről én nem tehetek.

2022. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi vàltozna ha összehàzasodnàtok? Alàìrnàl egy szerződèst ami mögött egy bonyolult jogrendszer hùzòdik, ugy hivjàk hogy csaladjog,csak az esküvő előtt senki sem hìvja fel rà a figyelmet, ès ha abbòl ki akarsz egyszer keveredni akkor èveken àt pereskedhetsz ès ügyvedekre költhetsz kisebb vagyont. Ha jòl megvagytok akkor maradjatok ìgy.
2022. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!