Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom exének joga van...

A párom exének joga van megszabni, hogy a láthatások ideje alatt mit egyenek, mivel foglalkozzanak, milyen szabadidős tevékenységet csináljanak a gyermekeik?

Figyelt kérdés

Elég friss a kapcsolatunk, de már összeköltöztünk. Én nagyon csodálkoztam, hogy a párom nem jön ki a fizetéséből, de az összeköltözés óta világossá vált, hogy a gyermekein keresztül a volt neje húzza le ennyire anyagilag. A gyerekek (12 és 15 éves lányok) folyamatosan követelőznek, a volt felesége pedig elvárja, hogy minden a lányok igénye szerint legyen. Például a lányok otthon csak az anyjuk főztjét ehetik, ha az apjuknál vannak, akkor csak éttermi, rendelt és gyorséttermi kaja jöhet szóba, a telefon feltöltése is az apjuk feladata és az ex azt is kikötötte, hogy minden nap KELL valami szabadidős tevékenység is (mozi, tropicarium, kirándulás stb.). Természetesen, ha a lányok szeretnének valamit amíg nálunk vannak, azt meg kell kapniuk.

Szerintem ezt így nem kötheti ki az exe és a lányoknak sem azt kellene megtanulni, hogy mindent megkapnak amit kiejtenek a szájukon.


2013. nov. 4. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen nem, ez abszurd :D:D


A párod is hülye a fent említett helyzetben, mert már rég ki kellett volna röhögnie a volt nejét és elkezdenie NEVELNI a saját gyermekeit...

2013. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs joga.
2013. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Minket is hívogat a láthatások előtt a férjem exe, hogy mit kéne együtt csinálni a gyerekkel. Férjem hümmög, meg aházik neki, aztán azt csináljuk, amit terveztünk. Ennyi. :)
2013. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Egyedül az étkezést szabhatna meg valamilyen szinten, ha allergiás lenne a gyerek. A parod se ép, ha hagyja magat....
2013. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy melyik ember a butább. Az exasszony aki azt hiszi hogy rendelkezhetsz mások pénze, és ideje felett vagy az exférj aki azt hiszi, hogy megszabhatják mire költsön, mit csináljon..

Végül is az exasszony valamivel okosabb mert oltári bolondot tudott csinálni az exférjből..

2013. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

ma 13:00

Az étkezést sem szabhatja meg, csak szólni a kell hogy miket nem ehet a gyerek allergia miatt.

2013. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Azt írtam, valamilyen szinten, de akkor a gyengébbek kedvéért kiemelném, hogy max az étkezést szabhatna meg valamilyen szinten, ha allergiás a gyerek, pl ha liszterzekeny, akkor ne adjon neki lisztes dolgot. Megnyugodtal! Utolsó?
2013. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem párodnak lelkiismeretével nincs valami rendeben, és ezzel kompenzálja azt.

Vagy is mindent megtesz a gyerekek felé, mert büntudatot érez a válás miatt.


Maga a családnak Sem tesz jót, ha állandó kinti tevékenységek vannak. Egy normál család tud otthon is elfoglaltságot csinálni magának. Pl lehet otthon is közös filmnézés, közös társasozás. két ekkora lánnyla már leülhetsz fodrászkodni stb...

Szerintem a szabadidös tevékenységet az ex arra értette, hogy minden nap ki KEll mozdulni a házból, pl sétálni. Párod meg nagyon egyszerüen lerendezi, bedugja öket egy moziba.

2013. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, anyám! Dehogy van joga! Hacsak a Te párod is megszabja, h az anya mit csináljon a gyerekekkel. Maximálisan átérzem a helyzetet, mert az én párom exe is csak azon tud lovagolni, h az apa minél több mindent vegyen meg a gyereknek, meg csak az a szórakozás, ami pénzbe kerül, pl. játszóház vagy fürdő. Az egyszerű játszótér már meg se teszi. De sajnos ha az apa ezeket megteszi egy szó nélkül, akkor vszínű vele is valami gond van. Megbeszélted már a pároddal ezt a dolgot? Ő hogy látja?
2013. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen nincs joga. A párodnak kellene a sarkára állnia!
2013. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!