Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az öcsémmel?

Mit tegyek az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Az öcsém 10 éves, már negyedikes és egyedül jár iskolába (az iskola nincs messze, az utcánkkal szembe). Minden reggel mikor megy a buszom, elkísérem a zebráig, megvárom amíg átmegy és megyek a dolgomra. Ma viszont anya úgy jött haza, hogy tiszta ideg volt. Megkérdeztem hogy mi a baj, erre kiderült hogy az öcsém, ellógta az első óráját, mert ő a Barátság Parkba ment. Anya nem tudja hogy mit tegyen és segítteni szeretnék. Ha valakinek van ötlete kérem segítsen!!

2022. szept. 29. 15:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nos a sztorija az öcsémnek bonyolult.

A nevelő apám fia, az előző feleségétől. Aztán elváltak az öcsém 1 éves volt mikor hozzánk került. (A nevelő apámmal együtt) Azután csak anya nevelte, ugyan úgy ahogy minket, de valahogy ő más volt mint mi. Kiskora óta hazudik, lop. Egyszer meglopta az apját 500Ft-tal és letagadta. Hazudik folyamatosan, most elkezdett lógni... A verést nem szó szerint kell érteni, csak azért írtam mert gyorsan írtam és ez jutott eszembe. Nem kell elképzelni,hogy övvel megvan verve, meg ilyenek, csak rövid pórázra lett fogva, de ezek szerint ez sem segít...

2022. szept. 29. 19:10
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

Na, most már egyre jobb a sztori, van itt minden, de a legszórakoztatóbb az a következetlenség, ahogyan az egészet előadod. Először úgy adod elő, hogy "Úristen, öcsém ma először ellógott egy órát, most mi lesz?!", aztán meg előadod, hogy ő a megtestesült Sátán.

Először kikéred magadnak, hogy a szüleid járjanak nevelési tanácsadóhoz, hiszen anyukád rendesen felnevelte a többi gyereket, aztán mint derült égből villámcsapás, kiderül, hogy nem is anyád gyereke (értem persze, hogy ő nevelte, de ez marhára nem elhanyagolható részlet). Aztán megemlíted, hogy megverték csak azért, hogy utána elmondhasd, szó sincs verésről.


De nagyvonalú leszek, megadom a bizalmat, hogy nem egy agyszülemény az egész, ezért annyit elmondok, hogy ha egy szakembernek így adod elő a dolgokat, ő sem fog tudni segíteni.

2022. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (a normálisakat)
2022. szept. 29. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!