Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmentek bevásárolni, ki...

Ha elmentek bevásárolni, ki cipeli haza a dolgokat?

Figyelt kérdés
Férjem ki van akadva, hogy ha megyünk vásárolni, ő hozza haza a nehezebb dolgokat. Igaza van?
2010. szept. 26. 19:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát nálunk az autó hozza haza. Ha nem volna kocsim, akkor nem egy zsugor lisztet vennék, hanem csak kettő kilót. MIért, azt akarja a férjed, hogy te cipekedj?
2010. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes felfogású férjed van. Biztos hogy a nőket szereti?
2010. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
pfft de gáz férjed van.. még ,h a nőnek kelljen a nehezebb dolgokat cipekedni... tiszta szánalmas -.-" és NINCS IGAZA!!
2010. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Azta.. Elég feminin vonásokkal rendelkezik jóurad... Ha nem érti meg, akkor mondd el neki, hogy ha ezt meg azt nem hozza haza, nem lesz vacsi.. Nincs igaza, egyáltalán nincs.
2010. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
95%

Pasi ez erősebb így neki kell vinnie a nezezebb dolgokat. De mondd meg neki, ha nem tetszik a felállás viszed a nehezebbet, de pakoljon el mindent a helyére főzzön meg és mossa ki a "büdös" alsójait is, és akkor már takarítani is nekiállhat és stb ami egy háztartásban van.

Ha szokott segíteni akkor bocs.

22/L

2010. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hogy gyalog vagy kocsival megyünk vásárolni, általában én szoktam cipelni a nehezebb dolgokat. Persze van olyan eset is, amikor közösen (pl. 60 kilós lapreszerelt komód becipelése a kocsitól a házba) cipekedünk. 26/F
2010. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Na ne... A tollpihét szívesen cipelné? Még szép, hogy ennyire megkímélhetné a feleségét. Sőt: jobban is!
2010. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Általában kocsival megyek,megyünk,de ha cipekedni kell az én párom nem is engedi,hogy cipekedjek hiába elbírnám.Ha egyedül megyek akkor én cipekedek,valamikor kétszer fordulok,mert nem bírom el egyszerre.A pároddal nagy gondok vannak,ha hagyja te cipeld nehéz dolgokat.
2010. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha csak nem vagytok leszbikus pár,tehát a férjed egy férfi,akkor nagyon nincs igaza!!!! Legyen már annyira tagja a erősebbik nemnek,hogy ennyit megtesz. Komolyan azt várná el tőled,hogy ő neszeszerrel szaladgál, míg te súlyokat cipelsz vagy mi? Nem azt mondom,hogy egy nő csak üldögéljen karba font kézzel meg a körmeit reszelgesse,de hát ez azért alap,hogy egy pasi segítsen ilyen helyzetekben. Jó én most el is vagyok ilyen szempontól kényeztetve,mert babát várok és a párom egyáltalán nem hagy cipekedni,de szerintem alap esetben is az a normális,hogy egy férfi legyen annyira udvasias,hogy ha nem beteg és minden rendben van vele,akkor vegye át a nehezebb dolgokat...
2010. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Nincs igaza! Egy puha pö.. a férjed, már bocs, ha ennyit nem képes megtenni.

Küld el egyedül vásárolni és akkor cipelhet mindent egyedül haza.

2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!