Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztóan egyedül érzem...

Borzasztóan egyedül érzem magam, úgy érzem egész életemben ez lesz ami most van. Hogyan szedjem ki magam ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

20 éves leány vagyok, 29 hetes kismama.

Egy évvel ezelőtt kezdtem az egyetemet, de abba kellett hagynom a Baba érkezése miatt. A Baba apukájával nem maradunk együtt, nem értjük meg egymást.

Én most itthon vagyok szüleimmel, és egyszerűen... elcseszettnek érzem az életem, egyedül vagyok, senki nem beszél velem, senki nem kÍváncsi reám, sehova nem megyek, egész nap csak űlök az ágyban s várom, hogy teljen az idő. Senki nem hÍv fel, testvéremék se jönnek hozzám, barátaim, barátnőim se(az elején még jöttek sűrün, de két hónapja már senki). Egyszerűen... magányos vagyok.

Nálunk ma kezdődött az egyetem, épp nézem az órarendet, hogy holnap milyen óráim lennének... úgy mennék egyetemre...

Vágyok társaságra, barátokra... Eddig annyi barátom volt, most meg... Mondhatom, hogy egy sincs! A szemembe mindenki mondta, hogy milyen jó, lesz Babám, örüljek neki, stb stb. A hátam mögött meg "kölyke lesz, jól bekapta a legyet :)) "... mondjuk nem is az ilyen barátokért siránkozok, csak valakiért, akivel beszélgethetnék, sétálhatnék...

Igy, hogy a párom sincs mellettem meg csak mégrosszabb...

Még az is jó lenne, ha csak elmehetnék valahova sétálni, de mivel veszélyeztetett vagyok, anyum nem enged egyedül sehova. Meg amúgy sincs hova menni. Vidéken lakok a város kb 8-10 km-re van, lenne autóbusz, de hát... 1000 ft kb a buszjegy oda-vissza, meg mint Írtam már, nem engednek...

Úgy érzem egy kismamával senki nem fog már barátkozni...

Hogyan szedjem össze magam, hogy legyek megint olyan életvidám mint voltam? Szeretnék boldog kismama lenni, de Így... nem megy... örülök nagyon a Babának, nem bántam meg, hogy mellette döntöttem, de nagyon rossz ez a magány már...

El vagyok keseredve, adnátok valami tanácsot, hogyan vészeljem túl ezt az időszakot?


2010. szept. 27. 15:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A 8 hónapos kisleányka anyukájának nem tudok privátot Írni :( , de nekem ki van téve az e-mailem, úgyhogy Írj te kérlek először :)
2010. szept. 27. 16:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 38 éves nő gyönyörű!

Tiéd lesz az egész világ :)

De azért már sokkal hamarabb javulni fog a helyzet. Kitartás!

2010. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Muszáj kitartanom, hisz eddig egy energiával, életkedvvel teli fiatal voltam, mindig nyüzsögtem, ez csak egy pillanatnyi lelkiállapot, hogy Így kivagyok bukva... "Pillanatnyi..." - már egy hónapja tart...

Most is nyüzsögnék én, mennék moziba, állatkertbe, sétálni, koncertre, de vigyáznom kell a Babára, mert nagyon ki akar bújni idő előtt, de nem engedem neki :)

Anyukám nagyon félt, mert neki 6 vetélése volt, meg az ikertesóm is meghalt születésünknél, ezért aggódik, s nem is szállok szembe vele... Nehéz lenne egy alig 1,5 kg-os babával, ha kibújna idő előtt, inkább most gubbasztok bennt, csak... legalább tesómék ha kijönnének legalább hétvégén 1 órácskára, már az is olyan jó lenne...

2010. szept. 27. 16:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Amugy miért irod hogy lassan megy az idő,megy az,isz már 29 hetes vagy!Alig 2 hónap mulva már bátran kibujhat az a baba ha akar.Nekem is oirhstz privit ha akarsz,24 vagyok,a 2 kisgyerekes az előző oldalról.
2010. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!