Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy a szülő...

Létezik az, hogy a szülő szeret, de nem mutatja ki a szeretetét?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elfogadni, még csak tudomásul se akarom venni, hogy engem nem szeretne. Mert ha nem szeretne, az ellent mondana mindennek, ami a világon van, onnantól minden megkérdőjelezhető lenne, szerintem az egész eddig felépített hitrendszerem összeomlana. Mert ha nem szeretne, akkor megölt volna, akkor eldobott volna, akkor odaadott volna másnak, akkor vert volna, meg akkor nekem se kellene szeretnem, de szeretem, magam se tudom hogy miért. Viszont egyre több dolgot tudok felsorolni, hogy miért nem szeret.
2022. okt. 18. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy létezik. Attól még hogy valaki nem úgy szeret ahogy te szeretnéd, hogy szeressen, attól még nem jelenti azt, hogy ne szeretne a szíve teljes szeretetével. Csak valaki így fejezi ki, valaki úgy. Nem mindenki tudja jól kifejezni az érzéseit. De van másik eset is sajnos. Vannak szülők/emberek, akikben túl nagy az egó és az önimádat ahhoz, hogy normális, egészséges módon tudjanak szeretne másokat. És ezek az emberek másokon , akár bármely családtagjukon is keresztülgázolnak, ha az érdekük épp úgy kívánja. Ehhez meg kell húzni a határainkat velük szemben, és bár fájó elfogadni, de nem szabad önmarcangolni. El kell fogadnunk, hogy ők ott tartanak a személyiségük fejlődésében, ennyire képesek csak...
2022. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
A szeretet nem fáj. Ha fáj, az nem szeretet.
2022. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Persze, nem is olyan ritka dolog.
2022. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!