Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagy korkülönbség van...

Ha nagy korkülönbség van közted és a párod között: hogyan mondtátok meg otthon és mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Szóval olyanok történetére lennék kíváncsi, aki volt hasonló helyzetben, még a szüleivel él, hogy adta tudtukra, hogy jóval idősebb emberbe szeretett bele.
2010. szept. 27. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

10 év van köztünk. Én 17 voltam amikor összejöttünk, ő 27. Haverok, sőt jó barátok voltunk, mielőtt elkezdtünk járni.

Amikor otthon bejelentettem anyukámnak, hogy "képzeld, járunk", annyit kérdezett: "miért, eddig mit csináltatok?"

Abszolút elfogadta mindenki a családban, azóta is együtt vagyunk.


23L

2010. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mondjunk annyira nagyon nagy korkulonbseg nincs kozottunk (10 ev) de nekem szerencsem volt hogy a szuleim kozott is ennyi a korkulonbseg, igy nem volt nehez...viszont a kedvenc nagynenjem es ferje kozott 18 ev van, es nagytatam az eskuvojuk napjan is nehezen fogta fel hogy mi is a helyzet valojaban;;)
2010. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

20 voltam mikor összejöttem az akkor 36 éves párommal. Simán megmondtam otthon, egy szót se szóltak, azóta is nagyon jól kijönnek egymással.

Már 5 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk is és el sem tudom képzelni fiatalabbal az életet :)

2010. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Szia! Bocsi, hogy közbeszólok, mert én gyakorlatban még nem jártam ebben a cipőben, de magamat ismerve előbb utóbb úgyis ez lesz. Szerintem attól függ nagyban a szülők reakciója, hogy milyen ember az illető. Ha egy dolgos, aki vitte is valamire, nem csak van, akkor szerintem képes egy szülő elfogadni a korkülönbséget, de ha egy léhűtő, erősen felnőtt létére pályakezdő, vagy az se az ember, akkor én sem tűrném meg sem a fiam sem a lányom közelében. Engem ez a veszély nem fenyeget, mert én mindig megnézem, hogy mennyire életrevaló az ember, tehát nem csak van és nem csinál semmit, hanem vannak tervei, dolgozik és komoly gondolkodású.
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 év az soknak számít?
2010. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Köztem, és a párom között 16 év van.

Először titkolóztunk, majd mikor elmondtam, mondták, hogy ők ezt már rég tudták. Apukám csak rákérdezett, hogy mit akarok egy ilyen idős férfitől (én 21 vagyok), majd belenyugodott a döntésembe. Pedig nagyon félt.

Már több mint 4 éve élünk boldogan, és úgy érzem, hogy leragadtam nála, nekem már nem kell más. :)

2010. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!