Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gond ha meg...

Nagyon nagy gond ha meg akarom verni unokatesómat?

Figyelt kérdés

Csak azért mert ő 8 én meg 16 de egyszerűen annyira idegesítő, folyamatosan megveri unokahugomat aki meg 11 éves de nem üt vissza... Nem tudom miért nem.... most is folyamatosan piszkájja unokahugomat azzal hogy nem hagyja tv-t nézni, de csak azér csinálja hogy vmi kicsi kis fájdalmat okozzon neki unokahugom hogy mehessen keresztanyámhoz panaszkodni... Normális ez? vagy jogos ha megütöm?


Mellesleg itt laknak velünk szal szinte testvéreim és tudom hogy ez mindenapos dolog...


2010. szept. 27. 20:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
Szia! Észen vagy te? 16 évesen megütnél egy 8 éves kisfiút?? Mégis melyik 8 éves nem szekálja a testvérét? Ha te lennél 8 még érteném a kérdésed, mert gyerek vagy, de basszus 16 évesen. Minden testvér csinál ilyeneket, majd kinövik, vagy ha nagyon zavar menj és mondd meg az anyjának, hogy mit csinál, de eszedbe se jusson megütni azt a kisgyereket.
2010. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

Igen, baromi nagy gond. 16 évesen lehetne annyi eszed, hogy tudd, nem ezzel lehet megoldani a problémákat.

Inkább fogd meg, ültesd le és mond meg neki, hogy nagyon nem szeretnéd még egyszer meglátni, hogy bántja a húgát.


Ha megvered, ugye tudod mire számíthatsz a családodtól?

2010. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Egy-két pofon még senkinek sem árt. De csak a hugod védelmében.
2010. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Minden kisgyerek szekálja a kistesóját, de egy normális családban mindig van aki megvédi a kisebbiket, hogy a szekálós kis genyó nehogy azt higgye már, hogy neki mindent szabad. Ha az anyja nem akkor valaki más. Legalább is rángasd meg, vegye már észre magát. Aztán ha tovább cseszegeti, elég lesz csak csúnyán ránézni.
2010. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

az anyja lese szarja...

de ez a gyerek maga a pokolfajzat... nagyszüleinknek is simán neki megy, anyukámat majdnem fellökte a múltkor csakúgy mer hogy "útba volt", én meg a múltkor tök elnéző voltam mer szereltem a gépemet (konkrétan raktam bele 1 vinyót mer haver hozott vmi) ő meg itt játszott vmi vizi pisztollyal, montam neki hogy menjen ki jáccani mer belespriccel a gépbe és akkor ennek vége. kiment... aszittem hogy zsír minden f*sza elsőre megértette hogy ez nem játék... aztán fél percel később visszajött (azért ment ki hogy újra töltse azt a sz*rt) és elkezdett rám meg a gépre spriccelni.. montam neki hgy nem jó poén és menjen ki az udvarra, kimnet és fél perc múlva megint jött spriccelni... hát úgy volt hogy ott akkor felrugom a p*csába... szerintem nem normális, biztos van vmi idegi problémája, meg a nézése is olyan fura... egyik haverom franón megijedt mikor egyszer mérgesebben nézett rá... mondjuk ez a "hacerom" 11 éves, de akkor is... komoylan attól félek hogyha így csinálja én olyan pofont adok neki átrepül egy másik földrészre...


szerintetek ez csak ilyen elkapatás vagy tényleg nem teljesen ép az agya?

2010. szept. 27. 21:07
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az elsőnek - az ilyen "meg ne merd ütni a gyereket" szülők miatt vannak olyan teljesen kontrollálhatatlan kisiskolások, hogy megáll az eszem. A saját anyjának felesel, meg k*rvázza. Tudom, mert nagynéném 3 gyereket nevelt fel ezzel a stratégiával. Bánja, elhiheted.
2010. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

amikor az én öcsémet csesztették általánosban a helyi kis indiánok, én bementem 15 évesen és megrángattam egy-kettőt, ők is kb 8-10 évesek voltak akkor. és bizony, ez célravezetőbb volt, mint amikor a tanító néni rájuk szólt...

21L

2010. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát, ha az anyja hagyja, hogy azt csináljon, amit akar, akkor nem is fog változni, valakinek meg kellene rendszabályozni. Ha már most ilyen, mi lesz később?

Nem mondom, hogy verd meg, de most még lehet, hogy tudsz rá hatni, amíg nagyobb vagy és erősebb. Más tekintélyt a jelek szerint nem ismer el...

2010. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy egy pofonba belehal, na de egy 8 éves gyereknek, akinek a bűne, hogy szekálja a testvérét? Másrészről szerintem a nevelés nem a rokonság, hanem a szülők feladata, nem egy szintén gyereké.
2010. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ja és ez a számítógépes dolog. Fogd meg a gyereket, tedd ki az ajtót meg csukd be és zárd be. Elönti a pulykaméreg, mert nem bír semmit csinálni. Keresztlányom is eljátszott ilyesmiket párszor, kicsuktam és mérgében majdnem kipukkant. Ha meg van valami betegsége akkor arról valószínűleg tudnak a szülei és ezért elnézőbbek vele és nagy valószínűséggel ő sem tehet róla, hogy betegen született.
2010. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!