Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gond ha meg...

Nagyon nagy gond ha meg akarom verni unokatesómat?

Figyelt kérdés

Csak azért mert ő 8 én meg 16 de egyszerűen annyira idegesítő, folyamatosan megveri unokahugomat aki meg 11 éves de nem üt vissza... Nem tudom miért nem.... most is folyamatosan piszkájja unokahugomat azzal hogy nem hagyja tv-t nézni, de csak azér csinálja hogy vmi kicsi kis fájdalmat okozzon neki unokahugom hogy mehessen keresztanyámhoz panaszkodni... Normális ez? vagy jogos ha megütöm?


Mellesleg itt laknak velünk szal szinte testvéreim és tudom hogy ez mindenapos dolog...


2010. szept. 27. 20:54
1 2 3 4
 11/31 Funktasztikus ***** válasza:
figyelem zavara van a kisfiunak szeretné ha ráfigyelnlnek ennyi. de ez akkor is durva...a kisfiu részéröl engem a 4 éves hugom meg az öcsém felcsesz apróságokkal...nem hoyg egy 8!szivasd meg egy kicsit ha kin van az udvaron öntsd le egy vödör vizzel azt kelet volna amikor elkezd spriccelni:-igen nah gyere csak oszt csatt:Da fejébe egy vödör viz:)és még az durvának se mondható
2010. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

21:15: itthon minden ajtóban van üveg, eggyet már cserélni kellett miatta szal ez a bezárós dolog több kárt csinál mint hasznot... de már megint vinnyogtatja unokahugomat :@ mióta hazajöttek ez megy :@ :@


de az a legrosszabb hogy hiába mondom keresztanyámnak hogy csinálni kéne vmi csak azt monsdja hogy "de most te mit fogllkozol velem?" <-- ezúton ius gratulálok neki, a primitív gondolkodás mintaképe....


jólvan emberek asszem én elköltözök itthonról... sose gondoltam volna hogy egyszer örülni fogok annak hogy faterom különél...


köszi a válaszokat


(leköcsögözte unokahugomat... most adok neki 1 olyat... :@)

2010. szept. 27. 21:20
 13/31 Funktasztikus ***** válasza:
ajajXD am azok testvérek?
2010. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

21:20: vágtam már bele kinti hidegvizes gumi medencébe... kiszakította vmivel (mai napig nem tuggyuk hogy hogy csinálta)


na jó erről ennyit... én húzok innen oszt vége lesz ennek a szarnak... (kajak jelentkeznék a Mónika show-ba, kár hogy már nincs)

2010. szept. 27. 21:23
 15/31 A kérdező kommentje:
21:21: igen
2010. szept. 27. 21:24
 16/31 Funktasztikus ***** válasza:
akkor ugy látszik unoka hugod csiped öcséd viszont nem:)
2010. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Te elköltöznél otthonról azért, mert felbosszant az unokatestvéred? Miért nem szólsz akkor a te anyukádnak? Ha pedig tényleg beteg akkor nem tehet róla, hogy ilyen, talán magatartászavaros, vagy akár még keményebb betegsége is lehet, szóval nem feltétlenül hibás ezért a viselkedésért. Egyébként meg ezen a testvérharc dolgon ne akadj már ki, minden testvér csinál ilyeneket. Nálunk a fiúk volt hogy ébredéstől lefekvésig egymást cseszegették direkt olyasmivel, amivel teljesen fel lehet mérgelni a másikat. Nőttek egy kicsit és befejezték. Ilyenek a gyerekek. Baromi kevés olyan testvérpár van, akik nem veszekednek.
2010. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hát unokahugom rendes, jól tanul, sportol, talán még lehet belőle értelmes felnőtt is, de ez a kis ... elrontja az legszebb korát: a gyerekkort
2010. szept. 27. 21:32
 19/31 Funktasztikus ***** válasza:
pl nekem most itt huzzta a tesóm az agyam hogy rajzoljak neki dinótXD
2010. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy rontja el, legalábbis abból amit leírtál nem ez jön le. Mi is ilyenek voltunk tesómmal, képesek voltunk egy darab papíron összeveszni és rendszeresen szekáltuk egymást. Attól hogy vinnyogtatja még nem megy tönkre a gyerekkora. Egyébként miért nem védi meg magát? Miért hagyja, hogy ennyire szekálja?
2010. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!