Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdetnek megteszi h megváltoz...

Kezdetnek megteszi h megváltoztassam a véleményét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel már egy éve összejárunk. Ő azt gondolja rólam h egy r.ibanc vagyok :S nem fontos hogyan derült ki számomra h így gondolja,de ez van. Meg szeretném változtatni a véleményét,mert szeretem és többet szeretnék sexkapcsolatnál.

Most hétvégén fogunk találkozni,mert van nálam egy telepítő cd-je amit vissza fogok adni neki. Tudom (100% g így lesz) h majd azt akarja h menjek fel hozzá. Én azt tervezem,h csak oda adom a telepítőt cd-t megköszönöm és elmegyek. Ugy tervezem h a lakásba se megyek fel,csak a lépcsőház elött oda adom neki.

Szóval ha látja h nem vagyok mindig könnyen kapható,és nem megyek felhozzá,akkor azzal javíthatok az esélyeimen vagy sem?

Köszönöm előre is


2010. szept. 28. 00:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
sztem ez a fiú minden lányt ribancnak tart, aki ugyanúgy viselkedik, mint saját maga.
2010. szept. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Érthetetlen a gondolatmeneted. Ha most nem mész fel hozzá, akkor sem kerülsz át egy másik kategóriába, nem fogja azt gondolni "hmm, mégiscsak egy úrihölgy ez a lány", egyszerűen bosszúsan tudomásul veszi, hogy aznap nincs kedved a szexhez, ennyi.
2010. szept. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Ha azt akartad volna, hogy ne legyen rossz véleménye rólad, akkor nem engedtél volna neki eddig sem - most már esö után köpönyeg. Ha eddig akkor feküdtél le vele, mikor csak akarta, akkor most már hiába kezdesz taktikázni, max. arra gondol igy, hogy valamit akarsz kapni azért, hogy újra ágyba ugorj vele.

Elöbb kellett volna gondolkodnod, mostmár késö.

2010. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Kurwából sosem lesz feleség, ez alapszabály.
2010. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%

7:19

Elvileg k**ából lessz a legjobb feleség!

2010. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem fog soha megváltozni rólad a véleménye! Nyilván tudja,hogy eg hónappal az előző kapcsolatodból való kilépésed után már lefeküdtél vele! Ami azt jelenti,hogy az előző pasast sem szeretted! Ha szeretünk valakit,akkor egy hónap nem elég,hogy túl jussunk rajta! Neked szex kellett,neki is, ezt megkaptátok,ennyi és nem több.

Talán a következő kapcsolatod előtt több önmérsékletednek kellene lennie,hogy majd ő se tartson ribancnak.

27/F

2010. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj, de ez így teljesen esélytelen. Ha már egyszer lefeküdtetek, akkor onnantól tökmindegy, mit csinálsz, mennyire kéreted magad, sőt szerintem még rontasz is vele a helyzeteden ("nem csak r1banc, még a tetejébe szeszélyes is").

Az első szex előtt kellett volna gondolkozni, most már ez van, ezt elszúrtad.

2010. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Itt sajna ennyi idő után már nem tudsz változtatni a véleményén.Valaki írta korábban,hogy ő csak élvezi és kihasználja a helyzetet.

Amúgy, szerintem nem azért nem lehet belőle normális kapcsolat,mert szexszel indult,hanem mert kb egy év alatt sem változott nála semmi.

2010. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a pasid is egy ribanc.
2010. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

szóval akkor esélytelen a dolog? Semmivel nem tudom megváltoztatni a véleményét?

Az se jelent semmit h már egy éve így vagyunk egymással és neki se,és nekem sincs rajta kívül más?

A volt barátommal igaz egy hónapja szakítottam akkoriban,de már rég nem volt köztünk semmi,csak nehéz volt tőle megszabadulni,mert nagyon sokáig még zaklatott meg zsarolt h maradjak vele. Ezt a srác is tudja,és nem egyből feküdtem le vele. Elkezdtünk ismerkedni és csak így ki alakult a dolog

2010. szept. 28. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!