Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjuk meg nővéremmel...

Hogy mondjuk meg nővéremmel apának, hogy mi nem azt szeretnénk amit ad? És h mondjuk ugy h ne legyen sértő? Vagy ne szoljunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h apánk volt kimaradva 2felesleges telo..és ezt ideadja nekünk karácsonyra..de nekünk nem is ez tetszik, mert ez fiús, meg eleve nem ezt szerettünk volna, de ha már kapunk akkor már legaább megfelelő legyen..
2008. dec. 24. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

szerintem oszinten mondjatok meg,nics ertelme kerulni a forro kasat..

apu ha mar telefont kapunk kpajunk olyan amelyik tetszik is:D

2008. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha már ezt tudtátok hamarabb,hogy megkapjátok a telcsit, finoman elkellett volna kezdeni korábban az akna munkát! Vagyis, finom célzások, ez meg ez a telcsi milyen jól néz ki stb. stb.

2. Ajándék lónak .........

3. Eladjátok, utána olyat vesztek amilyet akartok.

Vigyázzatok ne sértsétek meg apukátokat.

2008. dec. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolo: sze..csak félünk h megbántjuk

Második v: Már voltak célzások bőven. Illik v nem illik nézni..szerintünk az s sokkal jobb ha utána nem szeretjük a telot.Eladás..azzal az a baj h sokat veszít az árából ha leadjuk..de ez se utolso megoldás..De én ugy gondlom hjobb előbb tisztázni..a kérdés már csak az h mégis h mondjuk el neki...

2008. dec. 24. 01:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag megengedheti maganak, hogy ujat vegyen nektek, akkor mondjatok meg, hogy mast szeretnetek, nem azt, amire o gondolt. De, ettol fuggetlenul, lehet hogy azt mondja, hogy most egy darabig hasznaljatok ezt, majd szulinapra, vagy husvetra kaptok masikat.

Ha viszont anyagilag nem tudja megengedni, hogy ujat vegyen, akkor oruljetek ennek, igy is jo lesz!!!

Boldog karacsonyt nektek a tesoddal egyutt!

2008. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát most így 24-e hajnalban lehet, hogy nem fog neki jólesni, mert estig már gondolom kicserélni sem tudja...

Szerintem inkább mostmár karácsony utáni napokban szóljatok neki, nehogy szentestére elrontsátok a kedvét.

2008. dec. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én is csatlakozom ahhoz az előttem íróhoz,aki azt írta,hogyha tudjátok,hogy van neki pénze,akkor kérjetek másikat,most még gyorsan be tud menni,vagy ha nincs pénze,akkor örüljetek egyáltalán,hogy kaptok,és ne sértsétek meg.Az anyagi körülményeitől függ,ezt pedig mi,válaszadók nem tudhatjuk,csak ti.Ha van neki pénze,kérjétek bátran,max.az ünnep után becseréli,ha nincs,köszönd meg neki 1000x a gesztust,és fogadd el ezt.


Boldog Karácsonyt!!!

2008. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!