Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 25+ évesen is otthon...

Akik 25+ évesen is otthon laknak, mennyire szólnak bele az életetekbe?

Figyelt kérdés
Mennyire kell alkalmazkodnotok, éjszakai élet-bulik, hogyan oldjátok meg? Elmentek valahova mennyire kérdezgetnek, hogy hova mész, mikor jössz stb?
2022. nov. 1. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha az "otthon laknak" alatt azt érted, hogy "szülőkkel/szülővel lakik" , akkor nálam mindenbe beleszóltak, nem mehettem sehová, és kb. azt is meg akarták mondani, hogy mikor mehetek WC-re.


10 évvel ezelőtt, 22 évesen költöztem el, és abszolút nincs "honvágyam"


32/ffi

2022. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Oda megyek és akkor amikor akarok. Max szólok nekik, hogy léptem majd jövök. Az teljesen normális egy családban, hogyha az egyik elmegy, akkor kb nagy vonalakban elmondja, hogy hova, meddig, kivel.
2022. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Azert ugy gondolom, hogy alap megbeszelni nagyjabol, hogy hova es megyek es mikor jovok. Bunkosagnak tartom, hogyha csak ugy minden nelkul eltunok, aztan a szulok meg aggodnak.

De ez forditva is igaz!

Ez nem beleszolas, amig otthon eltem, elmondtam, hogy megyek es hogy mikor jovok, ennyi. Nem kerdeztem, nem engedelyt kertem, csak mondtam. Es ok is elmondtak, ha mentek valahova.

Alkalmaznodni azert kell, persze,de ha albiban elsz masokkal, akkor is kell. Ilyen az elet.


Amugy nalunk jol mukodott az egyutt eles, de azert vagytam mar nem szulokkel elni, igy elkoltoztem 23 evesen.

2022. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem jellemzőek az éjszakai bulik, éjszaka közepén hazaesni részegen valahogy, ezekből volt részem még sulisként nyaranta, és már nem kérek belőle. Motoros szezon ideje alatt ha távol vagyok napokat, akkor tudatom velük, meg úgy a családdal hogy hol járok hova tartok, jobb mintha valahol eszméletlenül feküdnék és azt sem tudják hogy a mátrában keressenek, vagy a bükkben.
2022. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
En fogom magam azt elmegyek, megis miert kellene tudniuk, hogy hova megyek? Sajat dolgom. A rezsibe fizetek, kajat magamnak veszem, magamnak mosok stb. Megis minek kellene kozolnom, hogy hova megyek? 24/F
2022. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
5ös és egyszer csak hazamész és le lesz cserélve a zár amiről nem szóltak, mert hát minek is kéne igaz? Lakhatásért mennyit fizetsz? Rezsin kaján felül? Gondolom nem ingyen mereszted a mamahotelben
2022. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 senior10 ***** válasza:
100%

Én még amikor együtt laktam a szüleimmel, akkor egyáltalán nem faggattak,hogy hova mikor kikkel megyek, csak szóltam amikor indultam, ők meg tudomásul vették oszt ennyi. ez azért szerintem is egy alap dolog.

Mondjuk azt hozzátenném, hogy én nem voltam és nem is vagyok az a hajnalok hajnalán s.ggrészegen hangoskodva hazaérkező fajta, aki közben összeokád, és tör mindent.

2022. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, szülőknél lakom mert még tanulok. Az éjszakai életem az éjfélig tanulás, nem vagyok nagy társasági ember, nem járok sehova. Mibe szólnának bele? Elférünk, elég nagy a ház.
2022. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
36/F Anyámmal lakom, egyáltalán nem szól bele az életembe.
2022. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

"En fogom magam azt elmegyek, megis miert kellene tudniuk, hogy hova megyek? Sajat dolgom. A rezsibe fizetek, kajat magamnak veszem, magamnak mosok stb. Megis minek kellene kozolnom, hogy hova megyek? 24/F"


Ha valami gáz lenne, tudják, hol keressenek.

2022. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!