Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apám állandóa...

Mit csináljak ha apám állandóan a múltammal "vág p*fán"? És ha visszamerek szólni, hogy fejezze be akkor még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Nyáron összejöttem a neten egy 16éves fiúval és rá egy hónapra úgy döntöttünk,hogy találkozunk... Találkoztunk(persze szüleim tudtak róla,hogy kivel találkozok) Aztán rá egy napra jött ami nem hiányzott nekem.. A fiú össze futott a volt barátnőjével és az átölelte mondta neki,hogy újra szeretne vele járni.. Mikor felmentem msn-re éreztem,hogy valami nem stimmel aztán nagy nehezen kinyögte,hogy mi a helyzet.. Aztán kezdődött az egész,hogy bunkó volt,nem érdekelte semmi az se ami nekem fontos volt meg még egyéb dolgok,persze ezt arra fogja,hogy ő most átment(lesz**ok mindent,csak a haverok meg a rock) Rá pár napra elég bunkó módon dobott azzal az ürüggyel,"már nem szeretlek úgy mint régen"(de azért a randi után egy nappal mondta:nem akarlak dobni,meg magamat se átverni stb..) Nem telt el egy hét apa és anya kérdezősködni kezdtek én persze nem mondtam semmit.. Aztán egyszer elmondtam,hogy dobott és milyen ürüggyel... Apa meg elkezdte mondani,hogy tudta,hogy ez lesz stb.. Mikor meg veszekszünk akkor meg azt vágja hozzám,hogy mit akarok én mikor még az első barátom is dobott,egy semmirekellő tróger vagyok,fogjam be a szám és ne merjek vissza szólni mert "belemászik a képembe és nem emlegetem meg"-.-"
2010. szept. 28. 22:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pont ugyan ez van nekemis ebben a pillanatban
2010. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

apád fog ráb*szni, mert amilyen hamar csak tudsz, el fogsz költözni onnan

hidd el hogy meg fogja bánni

2010. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ilyen mondatok jutnak eszembe:

Nem fair!

Övön aluli ütés!

Én megmondanám, hogy fájt amit a fiu tett veled, ők kérték, hogy mondd el, és Te megbiztál bennük.

Nem ér, hogy egy vitában ezt felhasználják ellened.

2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!