Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikkel ünneplitek majd a...

Kikkel ünneplitek majd a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A családdal. 24-en anyósoméknál leszünk. 25-én a szüleim és a nagymamám jön hozzánk. 26-án pihenünk.
2022. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
24-25-én itt lesznek a gyerekeink, a párjukkal, azok szüleivel, az én és a férjem szülei. 26-án barátok jönnek.
2022. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 24-én mindig csak itthon vagyunk a gyerekeinkkel,ebéd,vacsi,fadíszítés,Jézuska,közös játék,filmezés.A két másik napból, megbeszéljük hogy melyik nap megyünk anyósomékhoz, akkor jönnek oda a sógoromék is,velük ott találkozunk,a másik nap korán reggel elhozom hozzánk a nagymamámat,aki 82 éves most,és akkor ide jönnek apukámék,meg az öcsémék,mert itt férünk el.Mama egész estig itt van,szüleim,tesómék valamikor délután hazamennek.Mással nem karácsonyozunk,két ünnep között szoktunk menni a tesómékhoz,meg a férjem tesójáékhoz,de ott már nem egész napos program van,csak egy kis beszélgetés,kávézás,sütizés, aztán mindenki megy haza pihenni.Anyósomék,meg a sógoromék is szimtén a két ünnep között szokták hozzánk beugrani.
2022. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyedűl.
2022. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Legszívesebben egyedül lennék.
2022. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ünneplem. Nem csinálok felhajtást, viszont baromi jót fogok pihenni, nem ugrálok körül senkit: azzal tavaly lett tele a burám.
2022. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekekkel és a férjemmel 24 én anyuméknál leszünk.

25én jönnek tesómék is. 26án anyósékhoz megyünk

2022. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
24-én hozzánk csődül az egész család, mármint a férjem családja. Náluk ez szokás, ez az össznépi vegyülés, és midnen évben másvalakinél tartják. Unokatesók, nagynénik, nagybácsik, szóval mindenki. Ez nem kényszer vagy ilyesmi, de jó a hangulat és nagyon összetartó a család. 25-én anyósnál leszünk (após és anyós elváltak) 26-án a szüleimnél.
2022. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste a férjemmel kettesben leszünk. A másik két napból az egyiken apukám és tesómék jönnek hozzánk, a másikon a férjem családja (anyuka, testvérek és családjaik) vagy hozzánk jönnek, vagy valamelyiküknél gyűlünk össze, ez még nincs lefixálva.
2022. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel karácsonykor a lányunk és a férje külföldön lesz, ezért ketten leszünk a férjemmel 24-én. 25-én ő átmegy a felnőtt fiának a családjához pár órára (én nem megyek, itthon ejtőzök). 26-án szintén kettesben.

(Férjem a testvéreivel nem tartja a kapcsolatot, az én testvérem külföldön él, anyám 150 kilométerre, de igazából nincs ránk igénye, egyedül szeret lenni. De amúgy nem csapunk nagy felhajtást így kettőnk miatt, inkább a pihizésről fog szólni, lazulunk, filmezünk, olvasunk.)

2022. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!