Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Eddig a karácsony...

Elegem van! Eddig a karácsony volt életem legszebb ünnepe. De apukám meghalt Mikuláskor, és most már semmi nem olyan. Tudom, hogy azt akarja, hogy boldog legyek, de nem tudok. Mit tegyek? Van még vki, akinek fáj?

Figyelt kérdés
1 óra van, és én még mindig sírok. Utálom a karácsonyt, és utálom magam, mert utálom. Mert nem akarom, de mégis mit tegyek, hogy ne így érezzek. Írjatok vmit, bármit. Nem érdekel.
2008. dec. 25. 00:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, segített, köszi:) Igazából olyan, mintha nem tudnám felfogni, hogy mi történt, hiába látom a sírkövet. Ha belegondolok, hogy nem ölelhetem, nem beszélhetek vele, akkor esem letargiába, bár általában igyekszem nem nagyon belegondolni, ami meglepő, de nem olyan nehéz. Mindenki így érez, vagy csak bennem "romlott" el valami?
2008. dec. 30. 18:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Anyukám halt meg Mikulás és Karácsony között. 14 éves voltam! Most 18 vagyok és azt hiszem depressziós is. Mindenért sírok, nem tudok semmit tenni, hogy boldog legyek. Ez nem csak Anya miatt van, hanem minden miatt. Nem tudok boldog lenni, pedig nagyon szeretnék de egyszerűen nem megy...

Fogadd részvétem Apukád miatt, tudom, mit érzel. És tényleg beszéld ki magadból, hidd el, sokat segít. Én nem beszéltem senkinek, látod, itt az eredménye. Mindig boldognak tetettem magam, hogy mások ne sajnáljanak meg. Utálom, ha sajnálnak..

Most 18 éves vagyok.

2009. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia én még most olvasom soraidat de remélem azóta a helyzet változott és jól vagy!!
2010. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!