Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért én vagyok a hülye, hogy...

Ezért én vagyok a hülye, hogy visszautasítom?

Figyelt kérdés
Egyik családtagnak ma lesz egy bulija és meghívtak, hogy álljak be pultozni (én lennék az egyetlen), viszont semmi képesítésem és gyakorlatom nincs hozzá, azt mondják, hogy megmutatja de én alapból nem szeretnék menni, introvertáltként a tömeget is és az idegenekkel való érintkezést ha nem kötelező kerülöm, viszont ezt nem értik meg és folyamat erőltetik, hogy menjek minden héten. Egyébként annyira nem fizetnek rosszul, de van már munkám.
2022. nov. 26. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha van munkád akkor hülyeség erőltetni a pultozást, hagyd a francba.

Mond meg nekik, hogy nem mész és kész, nehogy már mások döntsék el mit csinálj az egyébként gondolom szabadidődben...

2022. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarsz, ne menj. Ettől nem vagy hülye.


Egyébként elég furcsa ez a munka-ajánlat. Családtagot, bulira én nem dolgozni, hanem vendégnek hívnék. Egy kis segítés a háziaknak beleférhet, de nem az, hogy te szolgálod ki a többieket.

2022. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Fogd fel burkolt dicséretnek. Megbízhatónak tartanak, ezért ajánlják. Persze rajtad áll, hogy ráállsz-e.
2022. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Írd meg neki, hogy kb 100x mondtad hogy nem mész, de nem értik meg, ezért valószínűleg baj van az agyukkal, te pedig őrülteknek nem dolgozol, majd tiltsd le
2022. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Most vettem észre, hogy a végén ott van, hogy "minden héten". Most akkor hetente rendeznek családi bulit, vagy mi a szösz?
2022. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Mondd, hogy nem mész, és kész.


Fölösleges indokolni, mert az ilyen rákontráz mindenre.

2022. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 Diszkót vezetnek, általában céges bulikat, szülinapok stb.
2022. nov. 26. 17:39
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Családtagnak nem melózunk, abból csak baj van.
2022. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
nem ertem miert merult fel benned hogy hulye lennel. teljesen ertheto a helyzeted, akik nem fogadjak el, azok oket jellemzik hogy mekkora parasztok es erzeketlenek.
2022. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
"Egyik családtagnak ma lesz egy bulija és meghívtak, hogy álljak be pultozni" " Diszkót vezetnek, általában céges bulikat, szülinapok stb." a kettő között azért van egy picike különbség . nem családi buliban dolgozni hanem családtagnak dolgozni . azért az ilyen céges bulikon a pultosok mindig kifognak 1-2 halat
2022. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!