Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért én vagyok a hülye, hogy...

Ezért én vagyok a hülye, hogy visszautasítom?

Figyelt kérdés
Egyik családtagnak ma lesz egy bulija és meghívtak, hogy álljak be pultozni (én lennék az egyetlen), viszont semmi képesítésem és gyakorlatom nincs hozzá, azt mondják, hogy megmutatja de én alapból nem szeretnék menni, introvertáltként a tömeget is és az idegenekkel való érintkezést ha nem kötelező kerülöm, viszont ezt nem értik meg és folyamat erőltetik, hogy menjek minden héten. Egyébként annyira nem fizetnek rosszul, de van már munkám.
2022. nov. 26. 17:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20-as a kérdésem nem ezzel kapcsolatos volt, hogy te elvállalnád-e, de ha már erre irányult a téma: Az elegáns helyeken, bárokban is vannak pultosok, nem csak a népszerűtlenebb helyeken, illetve vendéglátós sulikban is tanítják ezeket. Egy pincér is hasonló, csak ő nem alkoholos italokat hanem ételeket is felszolgál. Ha szabad következtetnem, akkor más vendéglátós állás is alja számodra? Ha beülsz egy étterembe, lenézed akik kiszolgálnak? Abból is rengeteg olyan hely van ami nem éppen a legalja. Mondjuk ha az ÉN BP-ből indulsz ki, akkor nem csodálkozom.
2022. nov. 26. 20:38
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos mennék mert nekem tetszene,főleg ismerősöknél, családtagoknál..és még tapasztalatnak is jó..de ha te nem akarsz akkor nem akarsz,nem kötelességed elvállalni szerintem
2022. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

1. családtagnak NEM melózunk

2. ha nincs szakképesítésed, abból csak probléma lehet

3. pultos tapasztalat nélkül kizárt, hogy elmenjek, főleg egy szülinapi buliba, ahol ki tudja, mennyire szabadul el a társaság, és nem tudom kezelni, mert nem dolgoztam diszkóban

2022. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy hülye.
2022. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!