Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb balhé a...

Mi volt a legnagyobb balhé a családotokban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 13:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21%
Ahhoz nem lenne elég ez a hely XD
2022. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%

#9

Na akkor dobd bele te a műanyagokat, és nézd meg mi lesz.

2022. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

A nagyapám elhagyta a nagyanyámat egy másik nőért, így jóformán apám apa nélkül nőtt fel (aminek én is ittam a levét, de az egy másik történet).

Nagyapám új nőjének volt egy fia, akinek apám vagy a mostohatestvére, vagy a féltestvére (ez már nem fog kiderülni soha se). Na az a fiú meg apám egy munkahelyre kerültek, és valahogy kiderült, hogy kik is egymásnak. Ment az adok-kapok, szájkarate, és egyszer tettlegességig is fajult, mire a fiú rokonai odajöttek a házunkhoz és meg akarták ölni apámat. Ki lett hívva a rendőrség, többre nem emlékszek.

2022. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Nagynéném nem éppen egy mintaanya, és mindig ránk bízta a nálunk 8 évvel fiatalabb gyerekét, hogy mi vigyázzunk rá, mert ők mindig a konyhában pletykáltak. Így volt ez karácsonykor is, amikor az ikertesómmal 9-10 évesek voltunk. Ott ültünk mindannyian az ágyon, felnőttek szokás szerint a konyhába pletykáltak. Karácsonyi meséket adtak a TV2-n, mi meg azt néztük. Közbe alig pár éves unokatesóm meg leesett fejjel az ágyról, és a legszebb az egészben, hogy mi meg csak nem is hallottuk, hogy leesett. Elkezdett sírni szegény, mire nagynéném berohant és elkezdett ordítani, visitani velünk, hogy nem igaz hogy nem tudtunk rá vigyázni, meg mellettünk meg is halhatott volna. Aztán fogta, elkapcsolta tőlünk a mesét, de nagy pechjére a Fantasztikus Négyesre kapcsolta, ami szintén nagy kedvencünk volt az öcsémmel. Így azt kezdtük el nézni, és látta nagynéném, hogy nézzük a tévét, bejott és kikapcsolta.

A karácsonyi hangulatnak lőttek, és a gyerekekhez való viszonyokat is nagy mértékben meghatározta, a mai napig stresszbe vagyok, kisgyerekek, pláne kisbabák közelébe.

2022. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

A családi balhék mindig anyám és apám közt vagy anyám és apám miatt voltak.


Apám megcsalta anyámat, és két gyereket csinált egy nőnek úgy, hogy közbe anyám férje volt.


A legnagyobb balhé a lebukás után volt természetesen, akkor öt éves voltam. Ment ott minden: anyám kihajigálta apám ruháit, hogy takarodjon el, aztán amikor apám elkezdett pakolni, anyám könyörgött neki, hogy ne hagyjon el minket, utána anyám földhöz vágott pár tányért, meg elkezdte földhöz vágni a porcelán étkészleteket meg betördelte az üveges szekrény ablakait. Elkezdte ollóval szétvágdosni apám ruháit, mire apám is elkezdett vele ordítozni. Végül elment és 7 évig nem is beszéltünk.

Anyám letargiába esett és napokig nem takarította fel a szilánkokat és dühében még másnap vagy harmadnap még a tévét is ripityára törte.


Az én legnagyobb balhém is hozzájuk köthető. Első barátomat készültem bemutatni nekik. Anyám kiakadt azon, hogy a barátom nem akar enni a sütiből még többet, ezért fogta és kidobta a kukába. Veszekedtünk, hogy miért csinálja ezt.

2022. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

Keresztanyámat verte és a mai napig veri a férje.

Költöztek, és minden bútorból vettek újat. Nekem nagyon megtetszett a kihúzhatós fotelágy, nagyon menőnek gondoltam. Mondta keresztanyám, hogy szívesen odaadná nekünk ingyen is, de már az anyósának odaígérte. Igen ám, csak az anyósának nem volt pénze elszállíttatni még sok más bútorral együtt, keresztanyám meg érthető okokból nem akart azért fizetni, hogy megszabaduljon a saját bútoraitól, amikor el is adhatta volna őket jó pénzért. Ezért mivel sokáig nem vitte el az anyósa meg nem is jelentkezett, így odaadta nekünk a fotelágyat egy kis dohányzóasztallal együtt. Elvittük haza, majd másnap délután felhívta keresztanyám anyámat, hogy adjuk vissza a fotelágyat meg az asztalt, mert a férje vergődik azért, mert nem az anyjának lett odaadva.


Otthon is balhé volt miatta: apám (teljesen jogosan) kiakadt azon, hogyha már egyszer nekem adta, akkor miért kéri vissza, és késő estig ordibáltak anyámmal.

Keresztanyám és keresztapám között is balhé volt.


Aztán ebből harmadjára is balhé lett, mert az idegileg kikészített keresztanyám szétvagdosta a fotelágyat meg eltörte az asztal lábát meg a fedelét, és úgy adta át az anyósának. Anyám állt közéjük, amikor keresztapám nekiment keresztanyámnak, mi meg sírtunk az öcsémmel,mert nagyon féltünk.

2022. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

"a fiú rokonai odajöttek a házunkhoz és meg akarták ölni apámat."

Na, ezért nem szabad mediterrán mentalitású családdal kezdeni :/

2022. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
15-ös előtte dobta ki a kukába? Vagy később?
2022. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
4%
Pénzt loptam és ráfogtam a tesómra aki sajnos kapott börtön büntetést ezért.....
2022. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%

20. válaszolóval értek egyet. Szarrá volt pontozva. Hiába anonim az oldal, ennyire ne unatkozz, hogy más nyomorát olvasgasd. F.asz kivan. A sok hüle meg le is írja. Nem tartozik senkire, mert neked épp olyanod van, hogy feltedd ezt a random kérdést.

Oldalakat tudnék írni, de névtelenül sem teszem. Tudod miért? Mert nem tartozik senkire. Mire jó az ilyen kérdés??? Popcornt enni és más nyomorát olvasgatni?

Írd le a tiédet, hátha megnyílok...

2022. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!