Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb balhé a...

Mi volt a legnagyobb balhé a családotokban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 13:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
11%
Nem volt semmi.
2022. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%
#20 Ne légy álszent, mind a drámák miatt járunk ide, senki nem azért, hogy elmagyarázza Karcsikának a másodfokú egyenletet.
2022. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%

"mind a drámák miatt járunk ide"

Te csak tudod, hogy mindenki más miért jár ide... Én pl. pont nem azért, hogy ilyen hülye kérdések jöjjenek szembe, mint pl. ez is, amik csak arra jók, hogy felhergeljék egymást az emberek és elhitessék a sok erre járó tinivel, hogy a család úgy szar találmány, ahogy van.

2022. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
9%
Megvertek engem
2022. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

8 éves voltam, amikor meghívtak életem első szülinapi bulijára. Nagyon örültem neki.

Az volt, hogy anyám jó pénzért elment sportcsarnokot takarítani aznap délelőtt. Azt mondta, hogy délután elvisz majd. Én nagy izgatottsággal vártam, és emlékszem, hogy nagyon lassan telt az idő. Dél körül végeztek, és esett az eső. Anyám ekkor már megváltoztatta a véleményét, azt mondta, hogyha eláll az eső, vagy ha apám otthon lesz, akkor elvisz majd apám. Igazából ezt csak azért mondta, hogy ne cirkuszoljak vagy sírjak az utcán, alapból nem vitt volna el. Este felé hazajött apám, akinek felháborodva elmeséltem, hogy anyám nem vitt el a szülinapi buliba. Apám kiabált anyámmal, megfogta a pörköltös tányért és a falhoz hajította, majd ki akarta rakni anyámat. Nagy ordibálás, kiabálás ment akkor. Anyám felhívta apám testvérét, és ott veszekedtek. Anyám takarította össze a pörköltet a falról meg a padlóról, és sírva mondta, hogy "Látod Lilla, mit csináltál? Ez a te hibád, miattad volt"

2022. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%
1. Szüleim válása. 2. Anyai nagyanyám azon vádaskodása, hogy meg akarom ölni őt és az öcsémet.
2022. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
62%
Amikor kiderült, hogy apám szerencsejátékra költi a fél fizetését, na abból nagy botrány lett.
2022. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!