Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hallott már olyanról hogy...

Ki hallott már olyanról hogy egy fiatal lány terherbe esik és az anyja nem engedi hogy elvetesse?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az abortusz nem jó dolog de az se jó ha a baba egy olyan családban születik ahol pont a saját anyja nem akarta őt és nem szereti...
2010. szept. 30. 20:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez így lenne akkor tökéletes lenne a világ, de mint tudjuk baromira nem az. Akkor nem lennének képesek örökbe adni, vagy 10 évesen bevágni egy nevelőotthonba. Erről ennyit.
2010. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%

ugyanis lehetseges, hogy ezutan a beavatkozas utan, mar soha tobbet nem szulhet pl.

ez igaz viszont ha megszüli a gyereket mint kiskoru akkor még igyis rosszabb neki mintha nem lehetne saját gyereke szerintem.

egyébként annak az esélye nem éri el az 1%-ot hogy nem lehet utána biologiailag gyereke.

2010. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
60%

azért, mert ha voltál olyan nagylány hogy megcsináld, akkor legyél olyan nagylány, hogy megszüld, felneveld!

magyarul vállald a felelősséget

2010. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
67%
Ezzel nem értek egyet. Önhibán kívül is teherbe lehet esni, na meg könyörgöm, ha mégis az ő hibája volt, akkor egy hibának ennyire súlyosnak kell lennie, hogy egy életen át innia kell a levét? Én első körben magamat szidnám le, ha a lány anyja lennék, hogy hogy lehettem olyan viszonyban vele, hogy nem merte elmondani, ha védekezés nélkül szeretkezett, pedig akkor még bevehetett volna 72 órás tablettát. Ha pedig fogalma sem volt arról, hogy ennek ez a következménye akkor továbbra is magamat szidnám, amiért képtelen voltam elmondani neki hogyan szaporodik az emberiség.
2010. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
21:35 Igazad van!A ló bal oldalán arról beszélnek 12-13 tol felfele hogyan adja oda a szüzességét ,bekapja ne kapja,stb. A ló jobb oldalán siránkoznak és egyből tudják hány évesek .
2010. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
69%
Ott kezdődik a dolog,hogy ha kiskorú minek szexel és ha volt olyna hülye,hogy nem védekezett,akkor tudjon rá,ne az ő hülyesége miatt kelljen meghalnia egy kisbabának...hadd ne sajnáljak már egy ilyen hülye pic*át...
2010. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13 évesen önhibáján kívül viccelsz ?Valószínű neked sincs gyerek!
2010. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%
Ha fiatal a lány, ha nem, elősször is az anyjának őt kellett volna megkérdeznie, hogy mit akar. Anyucika döntött, a lány meg ezerrel szenved, akkor nevelje fel anyucika az unokáját.
2010. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem 13 évesekről beszéltem, ha nem tudnád 18 alatt számít valaki fiatalkorúnak, tehát akár egy 17 éves lányra is mondhatta az anyja, hogy nem mehet abortuszra és igen, létezik nem kívánt terhesség önhibán kívül. A legtökéletesebb védekezés mellett is előfordulhat.
2010. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

"Önhibán kívül is teherbe lehet esni"


Ne viccelj mar.Itt fiatalkoruakrol van szo. Olyanrol meg sosem hallottam, hogy valaki nem szexel es teherbe esik. Talan ez lenne a megoldas, nem pedig 16 evesen abortuszra menni.

2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!